גם אני הייתי עם דגל ישראל בבני ברק // טור אישי

לאחר סערת הסרטון של גיא הוכמן ואורי שיצ'גובסקי שפורסם באתר רשת, נזכר שי וקנין בימים בהן כתב עבור אתר 'כל הזמן' ורשת קו עיתונות דתית ולא הצליח להבין למה חשבו צמד המסיתים כי הדגל יגרור פרובוקציה

ג'יפ של שי וקנין
ג'יפ של שי וקנין

שמי שי וקנין (35), הייתי כתב צבאי ברשת 'קו עיתונות' כחצי שנה לערך ואת כתבותיי ניתן לקרוא גם ובעיקר באתר הזה. לא מעט הייתי במערכת הנ"ל ששוכנת בבני ברק וגם מי שלא מכיר אותי הבחין, כי לא רק שדגל ישראל נמצא אצלי באופן קבוע על רכבי, אלא הוא מקשט את הסלולר שלי, את התיק שלי, את הארנק שלי ואפילו את המחשב שממנו אני כותב שורות אלה.

מעולם לא זכור לי שנתקלתי בפרץ של שנאה כלפיי וכלפיי דגל ארצי – מולדתי, מעולם לא חשבתי וחשדתי שבני עמי המתגוררים בבני ברק, יעשו משהו לרכבי כשיזהו את המגן דוד שנישא בגאון על ידי.

גם שנתקעתי בסמטאות הצרות וגם שהמתנתי לעובדים נוספים במערכת, הפעמים היחידות שפנו אליי היו בעצם לבקש טרמפ, סיגריות (למרות שאני לא מעשן) ובבקשה לזוז כי אני חוסם חנייה.

אנשי בני ברק הם לא פחות אוהבי המדינה ממני או ישראלים רבים אחרים. גם הם משרתים בצה"ל (כן כן, צה"ל שלנו, צבא ההגנה לישראל) ואף מתנדבים במשטרת מרחב דן, זק"א, איחוד הצלה, מד"א, הצלה גוש דן + לומדים תורה במקביל. גם הם עובדים מ'צאת החמה עד צאת הנשמה' ומפרנסים את בני משפחתם. נשבע לכם שאין להם קרניים ועל התעודת זהות שלהם רשום לאום יהודי !

בני ברקים, תודה ענקית על האירוח בעירכם ואם בפעם הבאה מישהו בא עם מגן דוד לאיזורכם, תניפו דגל יותר גדול.

השארת תגובה