העדכונים של גוגל: מפה בתלת מימד וסרטוני טבע בטכנולגיה חדשנית

גוגל משיקה כמה עדכונים חדשים לשירותיה, בהם מפת תלת מימד בגוגל ארת', וסרטוני טבע ביוטיוב בטכנולגיה חדשנית בשיתוף יוצרים מובילים

גוגל
גוגל

שירות המפות "גוגל ארת'", של חברת גוגל, הידועה בעיקר במנוע החיפוש שלה והאחיזה שלה באתרים ראשיים כמו יוטיוב, מקבל עדכון מרשים ביותר.

אנו רגילים למבט הדו מימדי על העולם כשאנחנו מחפשים איך להגיע ממקום למקום או לבדוק, האם הסביבה של הצימר\טיול יפה ומעניינת.

העדכון החדש, שולף אותנו מהמבט השטחי ומאפשר לנו לראות את העולם בתלת מימד, כלומר, היכולת לראות את הסביבה מכל זווית אפשרית ולבחון כל פרט ופרט בסביבה הרצויה. הפיצ'ר עדיין לא זמין לכל המקומות בעולם אך הוא מתרחב ומעמיק.

בנוסף, גוגל מציגה עדכון מעניין נוסף, ובו  מחכים לנו מסעות ווירטואלים שנותנים נקודת מבט ייחודית על הטבע, באמצעות סרטוני יוטיוב, המציגים לאורך הסרטון את מפת האזור, בו צולם הסרטון. הסרטונים נעשו בשיתוף עם גדולי היוצרים של סדרות התיעוד הזואולוגיות המצליחות בעולם.

עוד דברים שנוספו, בין היתר, הם חיפוש אזור כמו "מאה שערים ירושלים" יוביל אותנו בדיוק למקום הזה (בעתיד גם בתלת מימד) ע"י לחיצה על כפתור ה"יותר מזל משכל" במקום חיפוש רגיל, והצגת כרטיסיות מידע על מקומות חשובים כמו ערים גדולות או אתרים היסטוריים.

השארת תגובה