בפ"ת חילקו מלגות לבחורי הישיבות

כנס חלוקת מלגות לבחורי ישיבות במתנ"ס עמישב בפתח תקווה, נערך אמש, בהשתתפות רבני העיר ובכירי העירייה

אמש נערך במתנ"ס עמישב בפ"ת טקס חלוקת מלגות ביוזמתו של חבר מועצת העיר הרב אשר שוקר.

יוזמה זו הינה תקדים בקנה מידה ארצי שהחלה לפני כ 5 שנים ע"י הרב שוקר שנלחם למען השוואת זכויותיהם של תלמידי הישיבה לסטודנטים וכך בחורי הישיבה מקבלים מלגת לימודים. דבר המסייע להם בהמשך לימודם.

באירוע השתתפו הגר"א חפוטא, רב העיר הגר"מ הלוי ורבנים נוספים. כן השתתפו רה"ע עו"ד איציק ברוורמן. מ"מ רה"ע הרב אריאל בוסו. וחבר המועצה הרב אליהו גינת.

הגר"א חפוטא חיזק בדבריו את בחורי הישיבה שימשיכו לעמול בתורה למרות הגזירות. "כמו שהיוונים לא הצליחו להכניע את לומדי התורה כך אף אחד לא יצליח לבטל אותנו מלימוד התורה" סיים הרב חפוטא.

רה"ע איציק ברוורמן בירך את הבחורים והדגיש את מתן הזכויות השוות לכל תושבי העיר.

מ"מ רה"ע הרב בוסו שיבח את פעולותיו של הרב שוקר.אין ספק שהתועלת הרבה שנגרמת על ידו לבחורים וההורים גדולה מאוד אמר. כמו"כ שיבח את מנהל האגף מר גיא עפארי שרואה את הדברים בעין נכוחה בשיתוף פעולה למען כל הציבור.

לסיום נשא דברים המארגן הרב אשר שוקר ששיבח את רה"ע על ההבנה בצורכי הציבור. "זכות גדולה היא לנו לתמוך בבני תורה במיוחד בימים אלו שרודפים את עולם התורה בגזירות וקיצוצים ומסיתים כנגד עמלי התורה פתח תקווה מביעה אמון והערכה" סיים הרב שוקר,

בסיום חולקו ל-260 בחורים מלגות כשהורי הבחורים מביעים את הערכתם והוקרתם לרב שוקר על היוזמה הברוכה. "זה הכח האמיתי של ש"ס חברתית ודואגת לכל המגזרים. ש"ס חזקה עולם התורה חזק", אמרו ההורים.

את הערב הנעים הזמר רולי דיקמן.

צילום: יעקב כהן

השארת תגובה