כולם נקבצו: למעלה משתי רבבות ב״הקבלת פני רבו״ באצטדיון טדי

האירוע ההיסטורי במעמד מרנן חברי מועצת חכמי התורה ומאות רבנים חשובים נערך ע"י ארגון אל המעיין ועיריית ירושלים • השר דרעי הכריז על פתיחת מוקד רישום חדש למוסדות חינוך תורניים

למעלה מ-20 אלף איש השתתפו היום במעמד ״הקבלת פני רבו״ של ארגון אל המעיין ועיריית ירושלים באצטדיון טדי בירושלים. ההמונים הגיעו במערך אוטובוסים גדול מכל רחבי הארץ וממערך היסעים מיוחד בירושלים.

על הבמה הענקית ישבו מאות רבנים, דיינים, רבני קהילות ויושבי על מדין. בשיא האירוע נשמעו ברכותיהם של מרנן חברי מועצת חכמי התורה הגר״ש בעדני, הגר״ר אלבז, הגר״ד יוסף. כמו כן פיאר את המעמד הראשל״צ הגר״י יוסף.

כל הרבנים הגאונים העלו על נס את ארגון אל המעיין הפועל גדולות ונצורות למען שיבת עם ישראל לכור מחצבתו.

בחרדת קודש נשמעו דבריו של נשיא מועצת חכמי התורה מרן הגר״ש כהן שליט״א שחידד את החובה של ההורים לדאוג שבניהם ילכו אחריהם בחינוך התורני. מרן הגר״ש ברך את העוסקים בארגון החשוב אל המעיין ואת השר הרב אריה דרעי שימשיך לפעול למען חינוך יהודי.

השר הרב אריה דרעי התקבל בתשואות על ידי האלפים כמי שמחולל את המהפכה הרוחנית ומביא להישגים רבים. השר דרעי אמר בנאומו: "אני מכריז כאן על הקמת מוקד הרישום הגדול ביותר לרשת החינוך שלנו – 1800-222444 – זה מספר קדוש. עשרות האלפים פרצו בשירת "תהא השעה הזו שעת רחמים".

עוד הוסיף השר דרעי: "מוקד הרישום ימשיך את המהפכה החינוכית שהתחיל בזמנו הגר"ע יוסף. כולנו הולכים להיות נציגים רשמיים של אל רשת החינוך בני יוסף להביא אלפי ילדים ברחבי הארץ ללימוד במוסדות התורניים".

בחלק המוזיקאלי הופיעו האמנים משה לוק, מוטי שטיינמץ, ישי ריבו, שלמה כהן, שולי רנד ותזמורת המנגנים בניצוחו של מוישי רוט.

השארת תגובה