אלפים מתושבי פתח תקווה באירועי חנוכה

שלל אירועים לרגל ימי החנוכה בעיר פתח תקווה. אלפי תושבים נהנו מאירועי התרבות המגוונים, ונרשם ביקוש רב. באגף מתכוננים כבר לאירועי החגים הבאים.

הראשל"צ הגר"י יוסף וסגן ראש העיר אוריאל בוסו
הראשל"צ הגר"י יוסף וסגן ראש העיר אוריאל בוסו

אלפים מתושבי פתח תקווה נטלו חלק באירועי חנוכה במסגרת פעילות האגף לחינוך ותרבות תורניים שבראשות הרב אליהו גינת חבר הנהלת העיר ובחסות מ"מ רה"ע הרב אוריאל בוסו ורה"ע מר יצחק ברוורמן. במהלך ימי  חנוכה נערכו כ-50 אירועים מרכזיים.

במסגרת האירועים והפעילויות חוו ציבור רב מכל קשת הגילאים, אירועי תרבות, בעלי תכנים איכותיים עם העשרה  וחוויה רוחנית כיאה לימי החנוכה. על ההפקה הגדולה ניצח מר שאלתיאל קהלת מנהל מחלקת אירועים באגף ובסיועה של הגב' אילנית יוספי סגן מנהל במחלקת התרבות באגף.

הרב אליהו גינת יו"ר האגף לחינוך ותרבות תורניים ציין כי: "גם השנה קיימנו שלל אירועים חגיגיים המהווים תרומה נוספת לחיי קהילת שומרי המצוות בעיר ושילובה בחיי התרבות בעיר, תוך התאמת האירועים לציבור ייחודי זה". והוסיף " הדגש שלנו כמו במפעלים הקודמים שקיימנו היה לאפשר לצבורים נרחבים המשתתפים בשלל פעילותינו במהלך השנה, ליהנות בימי חופשת החנוכה עם ילדיהם במופעים והצגות, במחירים מסובסדים ושווים לכל נפש ".

באגף ציינו כי השנה היה ביקוש רב למופעים וכבר בתחילת המכירה אזלו הכרטיסים ולמרות שהוספנו הצגות עדיין לצערנו לא יכולנו לספק את הביקוש הרב. באגף מתכוננים כבר לאירועי החגים הבאים.

באגף סיכמו בסיפוק את מבצע חנוכה וציינו כי  קרוב לעשרת אלפים איש מתושבי העיר נטלו חלק במסיבות חנוכה ובאירועים ומופעים שהתקיימו על ידי האגף לחינוך ותרבות תורניים . מאות מילדי העיר ותושביה נצפו גודשים בזה אחר זה את האולמות "היכל התרבות" ואולם שרת שאירחו שנים עשר מופעים גדולים והצגות ייחודיות שהובאו וסובסדו לציבור על ידי האגף , חלקן אף מופעי בכורה.

באגף ציינו עוד כי גם השנה למרות התוספת הגדולה בהצגות ומופעים  נרשם ביקוש רב וכבר במכירה המוקדמת אזלו הכרטיסים. באגף לא נחים על זרי תהילת הציבור שלא מפסיק להודות וכבר שוקדים על אירועי החגים הבאים ומפעלים נוספים .

אליהו גינת יו"ר האגף לחינוך ותרבות תורניים סיפר "תקציבים רבים השקענו גם השנה באירועי חנוכה בעיר שחשוב לציין כי אוכלוסייתה גדלה והביקוש לפעילות עבור ציבור שומרי המצוות גדל בהתאם.

והוסיף " הדגש שלנו הפעם כמו במפעלים הקודמים שקיימנו היה לאפשר לצבורים נרחבים ליהנות בימי חופשת החנוכה עם ילדיהם במופעים והצגות ערכיים ואיכותיים ובמחירים מסובסדים ושווים לכל נפש". אין ספק מוסיף גינת שפעילות זאת לא הייתה מתאפשרת ללא עידודם ותמיכתם של מ"מ רה"ע הרב אוריאל בוסו  ושל ראש העיר מר יצחק ברוורמן הקשוב כל העת גם לצרכי התרבות של הציבור התורני  ומאפשר תוספת תקציבים לפעילות חשובה זו.

נוסף לאירועים הגדולים שכמו שצוין נרשמה בהם תפוסה מליאה, ערך האגף במרכזים הקהילתיים ובבתי הכנסת עשרות מסיבות קהילתיות ואירועים לתושבי השכונות.

השארת תגובה