בטרם יגיע משלוח המנות האחרון יצא מארז המצות הראשון

משלוחי מנות צעירי חב"ד
משלוחי מנות צעירי חב"ד

בצעירי אגודת חב"ד אין רגע דל, שרשרת המבצעים מוסיפה חוליה לחוליה היוצרת יחד עשיה ללא גבול וללא מעצור. כשבחנוכיה הודלק נר שמיני של חנוכה מחסני האריזות והלוגיסטיקה של צא"ח בכפר חב"ד כבר עסקו באריזת משלוחי המנות, כשמשלוחי המנות הועמסו על משאיות ענק שיצאו לכל פינה בארץ עוסקים כבר עמוק בהכנות למשלחי מצות והגדות של פסח, כן, ככה זה כשאתה אמון על צבא של 390 בתי חב"ד הפזורים בכל פינה בישראל ומביאים את דבר היהדות לכל יהודי.

קרוב למיליון משלוחי מנות נארזו בחודש האחרון והופצו בימים האחרונים על ידי צעירי אגודת חב"ד באמצעות קרוב לאלף שלוחי חב"ד בכל רחבי הארץ, לקראת ימי הפורים הפיקו במל"ש – מרכז לעזרי שליחות כ 40 פריטים שונים ומגוונים המרכיבים יחד את כל מה שנדרש כדי לקיים את מצוות הפורים, החל מחוברות הסברה לקיום מצוות החג, מגילות אסתר, מגוון מארזים של משלוחי מנות מותאמים לאופי קהל המקבלים אותם, החל כוחות הביטחון ושירותי החרום, ציבור המאושפזים בבתי הרפואה, קשישים, עולים חדשים וסתם 'עמך' ישראל. כל אלו יחד יוצרים את הפסיפס המופלא של אין ספור מוצרים ופריטים העושים את דרכם בשעות אלו לעבר יעדם וכל זאת כדי להביא את שמחת החג לכל יהודי בכל פינה ברחבי הארץ.

כמידי שנה לצד משלוחי מארזי משלוחי המנות יצאו מאות שלוחים לזכות את כלל ישראל בשמיעת קריאת המגילה, החל מקריאת המגילה בבתי הרפואה, בבתי אבות, במרכזי קליטה ברחבי הארץ, במרכזי קניות ובמקומות הומים מאדם, מצוות קריאת המגילה שהינה חלק מארבעת מצוות החג דורשת מעט יותר זמן ומאמץ מאשר חלוקת משלוחי המנות אך גם היא בראש מעייניהם של שלוחי חב"ד, ההיערכות הלוגיסטית להביא מאות שלוחים לנקודות מרכזיות כשהם מצויידים במגילה כשרה שתאפשר להוציא ידי חובה את השומעים עומדת גם היא בראש מעייניהם של המנצחים על המלאכה וגם לכך הם דואגים כרצונו וכמצוותו של הרבי להביא את שמחת החג לכל יהודי באשר הוא.

ואכן, רק יסתיים מבצע פורים שהגיע השנה לממדי ענק יחל כבר מבצע פסח, שכולל בתוכו חלוקת מצות, הנגשת מצוות חג הפסח באמצעות חוויית המצות ההולך ומוקם כמידי שנה גם השנה למרגלות בניין 770 בכפר חב"ד, וכן הכשרת מטבחים לפסח, הפצת הגדות של פסח וחומרי הסברה לחג.

השארת תגובה