חופשה בהפתעה: עד לטיסה לא תדעו מהו היעד

ליסטרין יוצא במבצע חופשה בהפתעה: קונים מארז ליסטרין ויכולים לזכות בחופשה זוגית לחו"ל •
ההפתעה – יעד החופשה יתגלה רק ביום הטיסה • המבצע ברוח הסלוגן המלווה את המותג "ללכת עד הסוף" המבוסס על מחקר בינלאומי שהצביע על כך שמשתמשי ליסטרין הינם בעלי אופי שנוטה לעשותת דברים יוצאי דופן כמו לצאת לחופשה מבלי לדעת מראש מהו היעד

ליסטרין, מותג שטיפות הפה המוביל בישראל יוצא במבצע "חופשה בהפתעה" במסגרתו קונים ליסטרין 500 מ"ל + 250 מ"ל במארז מיוחד ויכולים לזכות בהגרלה של חופשה זוגית בחו"ל. ההפתעה: יעד החופשה יתגלה רק ביום הטיסה.

מבצע "חופשה בהפתעה" הינו חלק ממהלך "הולכים עד הסוף" המבוסס על מחקר אופי בינלאומי שערך המותג וממצאיו עולה בין היתר כי משתמשי ליסטרין הינם נועזים יותר מאשר אלו שאינם משתמשים בליסטרין.

לדברי איריס וולף, מנהלת מותג ליסטרין: "המחקר הגדול שערכנו מציג קשר בין משתמשי ליסטרין לבין דפוס התנהגות נועז יותר מאנשים שאינם משתמשים בליסטרין. את הקשר הזה אנו מביאים לידי ביטוי במבצע שכן, אנשים "נועזים" יותר, יסכימו להתכונן לחופשה בלי לדעת את יעדה…"

ליסטרין – מותג שטיפות הפה המוביל בעולם, הינו בעל ניסיון וותק של למעלה מ-100 שנה בתחום בריאות הפה. מחקרים רבים הוכיחו את יעילות מוצרי ליסטרין בניקוי רובד החיידקים בחללlisterine הפה (עד 99% בתנאי מעבדה).

  • המבצע בתוקף עד ה-28.2.17 ברשתות הפארם והשיווק המשתתפות במבצע
  • מבצע ההגרלות נערך בהתאם להוראות ההיתר הכללי לעריכת הגרלות לפרסומת מסחרית לפי חוק העונשין, התשל"ז- 1977.
  • המבצע הינו למארזי ליסטרין 250 + 500 מ"ל
  • בכפוף לתקנון. ט.ל.ח

בישראל משווקים מגוון רחב של מוצרי ליסטרין ובהם, ליסטרין TEETH & GUM DEFENCE, ליסטרין TOTAL CARE, ליסטרין FRESH BURST המעניקה נשימה רעננה, ליסטרין COOL MINT, ליסטרין ZERO (ללא אלכוהול) וליסטרין ADVANCED WHITE שמלבד הפחתת רובד החיידקים, היא שטיפת פה חדשה, בעלת הפעולה הכפולה, המכילה פלואוריד לחיזוק השיניים וטכנולוגיה מלבינה.

3 תגובות
  1. הריח הרע לא קיים יותר

  2. ביזיון לכם קניתי אתמול ליסטקין ולקחתי את זה עם חופשה בהפתעה ורק בגלל הפתק כשהיגעתי הביתה וקראתי האותיות הקטנות הוברר לי כי המבצע ניגמר ליפני מעל 3 חודשים איך חברה כשלכם מרשה לעצמה רמאות כזו ???

  3. אני ובעלי לא מסוגלים לעבור חשטיפת פה אחרת רק ליסטרין פשוט מכורים הייתי שמחה אם הייתם גמישים ומורידים קצת במחיר של המוצר תודה!!!

השארת תגובה