ראש העיר כתב ממעצר הבית: "אני איאבק, והצדק ייצא לאור"

ראש העיר צפת, אילן שוחט, שוחרר למעצר בית – הערב הוא התייחס לראשונה למעצרו בדברים שכתב בדף הפייסבוק שלו

אילן שוחט
אילן שוחט

ראש העיר צפת, אילן שוחט, שנעצר בחשד לשורת עבירות, בין היתר קבלת שוחד של מיליונים – שוחרר למעצר בית, הערב הוא התייחס למעצרו בדף הפייסבוק שלו.

"חברים יקרים, אני מתאר לעצמי שרובכם יודעים כי הייתי בחקירה ובמעצר של 7 ימים", כתב שוחט, "מדובר בסיטואציה מאוד לא נעימה ולא מוכרת לי ולבני משפחתי".

ראש העיר כתב ממעצרו כי "לצורך מיצוי החקירה בצורה מיטבית הסכמתי יחד עם בית המשפט וצוות החקירה כי בשבעת הימים הקרובים אשהה בבית משפחתי מחוץ לצפת. סיכום זה הכרחי וחשוב. יש לתת למשטרה לבצע את עבודתה ואני משתף פעולה עם החוקרים ועושה זאת בחפץ לב".

יחד עם זאת, שוחט לא מוותר, "אאבק בכל כוחי על הערכים החשובים לי בכדי להוציא את האמת והצדק לאור". הוא מבטיח.

לדבריו, "צר לי מאוד כי שמה של צפת בירת הגליל נמצא בכותרות בהיבט שכזה. כולם יודעים עד כמה צפת קרובה ללבי, כמה היא חשובה לי, ואלו וויתורים משמעותיים עשיתי בחיי למען העיר. ברגעים קשים אלו אני נפעם לראות ולגלות את גלי האהבה, התמיכה, הפרגון והאמון וזה דבר לא מובן מאליו".

"אני מבקש להודות מעומק ליבי לפונים ולתומכים ומתנצל שאיני יכול לחזור לכולכם באופן אישי- שולח לכם חיבוק חם ואוהב. אני כמובן מחכה בקוצר רוח לחזור לעבודה השוטפת ולהמשיך להוביל את צפת בירת הגליל לאתגרים מדהימים המחכים לנו בפתח", דברי ראש העיר.

השארת תגובה