בישראל: מומחית האיפור הקבוע מלמדת שיטה חדשה

שיטת איפור קבוע חדשה בשם "מייקרובליידינג" אינה כואבת ומאד מדוייקת • רבקה צ'אנג מייסדת ומומחית האיפור הקבוע הבינלאומית תגיע למספר הדרכות מוגבל בישראל במהלך חודש פברואר • האיפור שחוסך לך שעות של מראה

איפור קבוע היא שיטה לסוגים שונים של איפור ובכך בעצם אין צורך להתאפר בבוקר. השיטה הנפוצה והרגילה שבה משתמשים באיפור קבוע היום מעט בעייתית מאחר והטיפול עצמו יחסית כואב, כלי העבודה הוא מחט והתוצאות מתחילות לדהות באיזשהו שלב ונראות לא הכי יסודיות ומדוייקות.
כיום, קיימת שיטת איפור קבוע חדשה בשם "מייקרובליידינג". בשיטה זו, כלי העבודה הרבה הרבה יותר דק ולכן הטיפול אינו מכאיב, לא מרגישים כלום! התוצאות אינן דוהות ונשמרות לאורך זמן והקווים מאוד מאוד מדוייקים.
רבקה צ’אנג היא המאסטרית הבינלאומית של שיטה זו שעומדת לכבוש את עולם הקוסמטיקה והטיפוח והיא מגיעה לארץ באופן חד פעמי במטרה להעביר הכשרות לשיטה. המשתפפים מקבלים בסיום ההכשרה תעודה בינלאומית ויכולים להתחיל ליישם את השיטה על לקוחות

רבקה צ'אנג, נחשבת כיום לגורו הבינלאומית של האיפור הקבוע, גדלה בהונג קונג ובבריטניה. החל משנת 2010 החלה ליצור טכניקה ידנית משלה הנקראת "מיקרובלדינג" אשר התפשטה למדינות רבות כגון: ארה"ב, מדינות אירופה ועוד.
בשנת 2011, פתחה צ'אנג את מכון האיפור הקבוע הראשון שלה בהונג קונג ומכון נוסף של איפור קבוע בסיסי.

בשנת 2011 נפתח סלון האיפור הקבוע הראשון והמרכזי בהונג קונג.
בשנת 2013 החלה צ'אנג להדריך ולערוך כנסים בהם היא מסמיכה לעבוד בשיטתה.
בסוף שנת 2013 נפתחה חנות שניה של חצי איפור קבוע וחצי בסיס-הדרכה.

צ'אנג הייתה הראשונה לייצור טכניקת קיבוע שיער באופן ידני. בסוף שנת 2014 היא הפכה לגורו בתחום האיפור הקבוע בשל האיכות הגבוהה ומקצועיות בה היא עובדת. בשנת 2015, יצרה את מכונת האיפור "פיורביו פינסט" אשר מיוצרת בגרמניה, והפכה למפיצה הגדולה באסיה. באותה שנה, היא השיקה סדרת מוצרים של כלי עבודה ידניים ופיגמנטים לאיפור הקבוע ובהמשך השקיעה מאמץ במציאת זמן להוראת האיפור הקבוע להכשרת מורים.

להלן רשימת כיתות בינלאומיות בהן העבירה צ'אנג את סדנאותיה: מונטנה ארה"ב, לוס אנג'לס ארה"ב, מיאמי ארה"ב, סאו פאולו ברזיל, קוריטיבה ברזיל, רסיפה ברזיל, רוטרדם הולנד, בריסל- בלגיה, רוסיה, לונדון בבריטניה, בירמינגהם בבריטניה וטורונטו, קנדה.

הערה: יש לברר הלכתית לגבי השיטה, כל אחד על פי רבותיו 

האחראית על בואה של רבקה צ׳אנג זו לימור אמסלם מחברת yumilashes. פרטים והרשמה אצל לימור: 052-4477442

השארת תגובה