צפת • חברי המועצה נגד ראש העיר: "הגיע הזמן שידאג לתושבים"

חברי האופוזיציה בעיריית צפת, חילונים וחרדים כאחד, פנו במכתב דחוף לראש העיר על מנת לדון בהזנחת התיירות בעיר, אי תקצוב המוסדות ןביטול האיסור לצלם בישיבת מועצה

בניין עיריית צפת: קרדיט צילום אלימלך גרסטל
בניין עיריית צפת: קרדיט צילום אלימלך גרסטל

דרמה בעיריית צפת: אחרי שנים של הזנחה, אי ציות לחוק, רשלנות וזלזול בתושבי צפת – שיגרו השבוע חברי עירייה בכירים מסמך דרמטי הדורש לדון באופן מיידי על שלל נושאים קריטיים העומדים על הפרק ואשר לא מטופלים, במקרה הטוב, ואשר נדחים במקרה הרע, על ידי ראש העיר אילן שוחט מטעמים אישיים ופוליטיים.

חברי העירייה דורשים שינוי מיידי של מצב התיירות בעיר הכולל: תקציבי התיירות, הגשת בקשת לתקצוב ממשרד התיירות וסיום הסכסוך הפוליטי עם שר התיירות לטובת תושבי העיר צפת. בנוסף, דורשים חברי העירייה לתקצב מיידית את המוסדות המוכרים שאינם רשמיים עפ"י חוק נהרי.

עוד דורשים חברי העירייה הבכירים: חלוקה בצורה שוויונית והגונה לתקציב השנתי של מפעל הפיס לפי קריטריונים ברורים, כשכל המוסדות בעיר ממופים לפי דירוג בטיחות. בנוסף, דורשים חברי העירייה לבטל מיידית את האיסור לצלם בישיבות המועצה והגברת השקיפות של העירייה לתושבי העיר.

מי שחתם על המסמך המדובר, הם חברי העירייה הבכירים חרדים וחילונים כאחד: הרב אליעזר לזר, הרב עמנואל לוי, שוקי אוחנה, ישי מימון, אריק מנגיסטו והגב' ויקי אלקבץ שאומרים פה אחד כי "הגיע הזמן שעיריית צפת תתחיל לדאוג לתושבי העיר ולא לאינטרסים אישיים מפוקפקים – נעשה הכל לשפר את החיים של תושבי צפת".

השארת תגובה