לאחר 3 שעות: הסתיימה חקירתו השלישית של ראש הממשלה במעונו בבלפור

חוקרי יאח"ה הגיעו הבוקר סמוך לשעה 10 למעונו הרשמי של ראש הממשלה ברחוב בלפור ויצאו משם לאחר כ-3 שעות. לפי הערכות עיקר החקירה עסקה בפרשת השיחות של נתניהו עם מו"ל ידיעות אחרונות ובקרוב תגיש המשטרה את מסקנותיה ליועמ"ש

בנימין נתניהו. צילום: קובי גדעון, לע"מ
בנימין נתניהו. צילום: קובי גדעון, לע"מ

החקירות נגד ראש הממשלה: ראש הממשלה בנימין נתניהו נחקר היום (שישי) בפעם השלישית בשל החשדות נגדו בפרשת המתנות מאיש העסקים ארנון מילצ'ן ובפרשת השיחות עם מו"ל ידיעות אחרונות נוני מוזס. חוקרי יאח"ה הגיעו למעונו הרשמי של נתניהו ברחוב בלפור לקראת השעה 10:00 ויצאו משם לאחר כשלוש שעות. מוזס, שעל פי החשד הציע לנתניהו סיקור אוהד בתמורה בידיעות בתמורה לפגיעה בתפוצת ישראל היום, נחקר אמש בפעם השישית מאז החלה הפרשה.

הערכות הן כי החקירה עסקה בעיקר בפרשת השיחות עם נוני מוזס וכי ראש הממשלה עומת עם גרסתו של מו"ל ידיעות אחרונות. אמש דווח, כי בקרוב תגיש המשטרה את מסקנותיה בפרשה ליועץ המשפטי לממשלה שיכריע האם יש עילה לכתב אישום נגד נתניהו או שמא השיחות לא היו פליליות.

מיד בסיום חקירתו שלח ראש הממשלה מסר למשתתפי 'הליכודיאדה' באילת, והתייחס לחקירות נגדו: "התמיכה שלכם חשובה במיוחד על רקע מסע לחצים בלתי-פוסק מצד גורמים מסוימים, שמבקשים להשפיע על רשויות אכיפת החוק והיועץ המשפטי לממשלה להגיש נגדי כתב אישום. התשובה לגורמים אלה ברורה: בדמוקרטיה מחליפים שלטון נבחר בקלפי, ולא במסע לחצים מתוזמן על רשויות האכיפה והיועמ"ש".

ראש הממשלה הוסיף: "אנו יכולים להיות גאים בכך שתנועת 'הליכוד' מגבה לאורך השנים את מנהיגיה וניצבת מאחוריהם, בניגוד למה שקורה במפלגות אחרות. אתם, כמו רוב הציבור בישראל, לא קונים את המתקפה הזאת נגדי. אני מרגיש את עומק התמיכה בי. בזכות תמיכתם – ובעזרת השם – אני מתכוון להמשיך להוביל את 'הליכוד' ואת מדינת ישראל עוד שנים רבות".

 

 

השארת תגובה