לא רק בקראון הייטס גם בירושלים: 800 שלוחי הרבי יתכנסו במלון רמדה

כ-800 שלוחים מ-390 בתי חב"ד הפועלים ברחבי ארץ ישראל יתכנסו היום לכינוס השלוחים המקומי במלון רמדה בירושלים

כינוס השלוחים הארצי (צילום: COL)
כינוס השלוחים הארצי (צילום: COL)

כינוס השלוחים הארצי של צעירי אגודת חב"ד יתקיים השנה תחת הכותרת "בית חב"ד – קביעות בשליחות" במלאת 30 שנה לשיחות הקודש של הרבי הרצופות בהוראות ועידוד לכל שליח להקמת בתי חב"ד בכל מקום ומקום באופן של חידוש והוספה בשליחות.

הכינוס יתקיים השנה במלון 'רמדה' ירושלים המרווח והמפואר ובהנהלת צא"ח מעדכנים כי מספר בתי חב"ד בישראל מגיע לכ- 390 וכי מספר השלוחים עומד על כ-810 שלוחים, הפועלים ומפעילים את אלפי הפעילים בכל תחומי הפעילות של חב"ד ברחבי ארה"ק כמסורת מזה עשרות שנים בראשותו של הרב יוסף יצחק אהרונוב, ששוהה בימים אלו בבית המאסר, אך ממשיך גם משם את פעילותו.

גם השנה את ההתוועדות המרכזית יוביל אורח חשוב מחו"ל שהגיע במיוחד ארצה, הרב יוסף חיים קנטור שליח חב"ד בבנגקוק, תאילנד.

כאמור הכינוס יפתח היום, יום שני במלון רמדה בירושלים, עם פתיחתו יתכנסו השלוחים לשיעורים בגמרא ובחסידות למשך שעות פתיחת הכנס ולקראת ערב יפתח "מושב הפתיחה" של הכינוס. הרב נפתלי ליפסקר מציין כי "השנה יציינו בכל מהלך ימי הכינוס את הוראותיו של הרבי בכל הקשור להרחבת ופתיחת בתי חב"ד בכל נקודה ונקודה שניתנו לציבור השלוחים לפני 30 שנה. מאות השלוחים שאישרו את השתתפותם מבעוד מועד יחלו להגיע משעות הצהריים המוקדמות, צוותי ההפקה ערוכים כיאות לקבל את פניהם של השלוחים, מתוך תקווה כי מהכינוס יצאו השלוחים כשהם מחוזקים ומאוחדים לקראת המשך שליחותם".

השארת תגובה