טראמפ מרגיע: "לא שכחתי את העברת השגרירות לי-ם – אני מקיים הבטחות"

בראיון שהעניק טראמפ לתקשורת בישראל לא הסתיר הנשיא הנבחר את התרגשותו משיתוף הפעולה עם ישראל, "אני כבר לא יכול לחכות להתחיל לעבוד עם ישראל – בסוף השבוע הקשר בינינו מתחיל באופן רשמי"

דונלד טראמפ
דונלד טראמפ

לאחר שאמש דיווחנו כי במהלך ראיון שהעניק טראמפ לתקשורת הזרה, התחמק כשנשאל לגבי כנות כוונותיו להעביר את השגרירות לירושלים. והסתפק במשפט מעורפל ולפיו, "נראה מה נעשה", כעת מבקש הנשיא הנבחר לתקן את הרושם, ובראיון לבועז ביסמוט מ'ישראל היום', חזר הנשיא הנבחר על דבריו הנלהבים שנאמרו בראיון לעיתון לפני הבחירות בו התבטא על כוונותיו להעביר את השגרירות לירושלים.

ביסמוט ביקש לבדוק את טראמפ ושאל,"האם לא שכחת את הבטחתך בעניין השגרירות בירושלים?", טראמפ השיב כי "ודאי שאני זוכר את מה שאמרתי לך לגבי ירושלים. כמובן שלא שכחתי. ואתה יודע שאני לא אדם שמפר הבטחות".

בהמשך דבריו לא הסתיר הנשיא הנבחר את התרגשותו לקראת המפהך בכל הקשור ליחסי ישראל-ארה"ב ואמר, "אני כבר לא יכול לחכות להתחיל לעבוד עם ישראל. בסוף השבוע הקשר בינינו מתחיל באופן רשמי".

כזכור בראיון משותף ל"בילד הגרמי" וה"טיימס הלונדוני" שפורסם אתמול, צוטט טראמפ כמי שאומר "אני לא מעוניין להגיב לזה כעת, שוב, אבל אנחנו נראה מה יקרה".

השארת תגובה