תושבי בית וגן זועמים: "אוטובוסים לא מופיעים בתחנות, מזלזלים בנו"

תושבי השכונה החרדית בית וגן בירושלים זועמים, לדברי תושבי השכונה קו 39, הקו המרכזי של השכונה שמוביל למרכז העיר, אינו מופיע בתחנות. "מזלזלים בנו, שר התחבורה הבטיח שיהיה שינוי אבל בינתיים רק דיבורים", חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי ל'כל הזמן': "נחזיר לתושבים את התחבורה הציבורית"

אוטובוס אגד (לע"מ)
אוטובוס אגד (לע"מ)

תושבי בית וגן זועמים: זעם רב בקרב תושבי השכונה החרדית בית וגן בירושלים, לדברי התושבים קו 39, הקו המרכזי של השכונה שמוביל למרכז העיר ומתופעל על ידי חברת אגד, אינו מופיע בתחנות.

אחד מתושבי השכונה אומר בשיחה עם 'כל הזמן', "ממש חוצפה, מזלזלים בנו, האוטובוסים לא יוצאים לתחנות, גם כשכן יוצאים מגיעים אוטובוסים מלאים ובאיחורים משמעותיים, משבשים לנו את היום", הוא מוסיף, "שלחנו קבוצה של תושבים מפה, אין ספור פעמים מכתבים ללשכת שר התחבורה ישראל כץ ולמשרד התחבורה".

לדברי תושבי השכונה, משרד התחבורה ולשכת השר התחייבו בפניהם לפני למעלה מחודש כי הנושא בטיפול, אולם עד לרגע זה אין כל שינוי. חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי מש"ס נכנס בימים האחרונים לעובי הקורה ומטפל בנושא.

חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי אומר בשיחה עם 'כל הזמן', "הזלזול בתושבים מצד מפעילי התחבורה הציבורית הוא נורא, יחד עם צוות לשכתי אני פועל בימים אלו להחזיר לתושבים את התחבורה הציבורית. פניתי היום למנכ"ל אגד, אם נצטרך נערב גם את שר התחבורה, לא הגיוני מה שקורה שם".

 

 

תגובה אחת
  1. מיכאל מלכיאלי הח"כ הכי מוצלח בכנסת

השארת תגובה