נתניהו מגיב בחיקוי לגיא פלג: "ביבי, נקודתיים: 'זה לא יעזור לכם'" • צפו

ראש הממשלה בנימין נתניהו התקבל בישיבת סיעת הליכוד בשירת "ביבי מלך ישראל" ובחר לתקוף שוב את התקשורת: "המסע המתוזמר הזה כולל אנשי התקשורת שמתפקדים כאן לא רק כעיתונאים. הם גם החוקרים, גם השופטים, גם התליינים". לסיום עקץ נתניהו את העיתונאי גיא פלג על הדלפת תמלילי השיחות עם נוני מוזס וחיקה אותו. צפו

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס בפתח ישיבת סיעת הליכוד, לחקירות נגדו, ועקץ את הדלפות התמלילים משיחותיו עם מו"ל ידיעות אחרונות נוני מוזס.

נתניהו התקבל בישיבת הסיעה במחיאות כפים ובשירת "ביבי מלך ישראל".

אחר כך חזר על דבריו מאמש: "בימים האחרונים מתנהל נגדי מסע תקשורתי אדיר, שמטרתו להפיל את ממשלת הליכוד בראשותי. איפה נשמעה שערוריה כזאת? חקירה שלמה מתנהלת בטלוויזיה. ערב ערב מפיצים תמלילים מסוננים שנבחרים בקפידה, ושקרים מכוונים בשני הנושאים שעומדים על הפרק. אני כמובן מנוע מלהגיב ולהציג בפני הציבור את התמונה האמיתית, שמראה שלא הייתה פה שום עבירה.

"המסע המתוזמר הזה כולל אנשי התקשורת שמתפקדים כאן לא רק כעיתונאים. הם גם החוקרים, גם השופטים, גם התליינים. מה שאנחנו רואים כאן זה לא שיקולי עריכה, זה שיקולי עריפה. המטרה היא להפעיל לחץ בלתי פוסק על גורמי אכיפת החוק והיועמ"ש כדי שיגישו נגדי כתב אישום. אבל אני רוצה להגיד לכם, חבריי: בדמוקרטיה מחליפים שלטון בקלפי ולא במסע לחצים מתוזמר על היועמ"ש ורשויות האכיפה.

"מסע התעמולה הזה נועד גם להשיג יעד נוסף – להסתיר מעיני הציבור את ההישגים הגדולים של הממשלה שלנו: בסיכול ועידת פריז, רק אתמול, במצבה הביטחוני האיתן של ישראל במרחב רוגש, בהישגים הכלכליים יוצאי הדופן שסיימנו בהם את שנת 2016, השקעות שיא, גרעון נמוך, אבטלה נמוכה ועוד הישגים רבים. הציבור הישראלי לא קונה את המתקפה הזאת. הציבור הישראלי חכם. רבים רבים מאזרחי ישראל תומכים בנו. אני רואה את זה, אני מרגיש את זה, בכל מקום שאני הולך וגם ברשתות החברתיות".

כאן בחר נתניהו לעקוץ את הדלפת התמלילים, וחיקה את העיתונאי גיא פלג מחדשות 2, שכמעט מדי ערב חושף קטעים חדשים מהשיחות בין נתניהו ומוזס: "אז אני מבקש לומר לכל קוראי התמלילים. הנה עוד תמליל בשבילכם לשמונה בערב: "ביבי: זה לא יעזור לכם". אני מתכוון להמשיך להוביל את הליכוד ואת המדינה לעוד שנים רבות, בעזרתכם, חבריי, ובעזרת השם".

תגובה אחת
  1. אמר בעזרת ה' -קיבל את זה!

השארת תגובה