שובר שתיקה: השר ארדן מתייחס לראשונה ליום שאחרי נתניהו

השר לביטחון הפנים גלעד ארדן, מבכירי הליכוד, התייחס היום לראשונה לחקירה המתנהלת נגד ראש הממשלה נתניהו. ארדן התייחס גם ליום שאחרי, "מאחל לנתניהו שהחקירה תסתיים בלא כלום"

השר גלעד ארדן
השר גלעד ארדן

לראשונה: השר לביטחון הפנים גלעד ארדן, מבכירי שרי הליכוד, מתייחס לראשונה לחקירה המתנהלת נגד ראש הממשלה נתניהו, וליום שאחרי, את הדברים אמר בראיון לדרור רפאל וניסים משעל ברדיו '103fm'.

ארדן אמר :"אני עובד ועומד לצדו של ראש הממשלה במשך שנים. ודאי שהפרסומים הללו לא נעימים, לא לי ולא לאף אחד אחר מהנהגת 'הליכוד'. כולנו היינו רוצים שהם יסתיימו בלי שום דבר, כמו שאומר ראש הממשלה. מצד שני, אני גם אחראי על תפקוד המשטרה ועל העצמאות שלה, וכל אמירה שלי עלולה לקבל פרשנויות לא נכונות",

בנוגע לפרטי החקירה המודלפים אמר השר ארדן: "אני לא יכול להתייחס להדלפות שמתפרסמות ואמורות לבטא כאילו את פרטי החקירה. אני לא יודע אם הן מבטאות או לא, כי אני ממודר מהחקירה ולא חשוף לפרטיה, שהם המהות שלה, וכך צריך להיות. מגעים בין אנשי תקשורת לבין פוליטיקאים יש בכל הרמות כל הזמן. האם בפרטים הללו יש מימד לא חוקי? צריך לחכות ולראות מה תעלה המשטרה בחקירתה".

השר ארדן נשאל על היום שאחרי נתניהו: האם אתה רואה את עצמך כראש הממשלה הבא של ישראל? שאל אותו המראיין.

"אני לא יכול לענות על שאלה כזו, כי אני באמת מאחל מכל הלב לראש הממשלה ולכולנו שזה יסתיים בלי שום דבר", אמר ארדן, "לכן גם שאלה שמשערת מה יקרה פוליטית בסוף החקירה, וכל אמירה שלי בנושא יכולה לקבל פרשנויות לא נכונות ולהשפיע על החקירה או על איך שהיא נתפסת".

השארת תגובה