משחק הזיכרון הקלאסי עכשיו בגרסה דיגיטלית

משחק הזכרון שזכור לנו מהילדות, עכשיו בפיתוח ישראלי בגרסה דיגיטלית בשילוב מציאות מדומה, טריוויה ומסרים חינוכיים, לילדים ולהורים • ​Brand It Media – BIM פיתוח אפליקציות מדיה דיגיטליות מבוססות מציאות רבודה ומדומה למגוון עולמות תוכן

BIMBOX - משחק זיכרון דיגיטלי
BIMBOX - משחק זיכרון דיגיטלי

כולנו מכירים את משחק הזיכרון הקלאסי עליו גדלנו ועליו גדלים ילדינו, משחק קלפים, משחק קופסה ועוד גרסאות שפותחו עם השנים, עכשיו מצטרפת הגרסה החדשה, פיתוח ישראלי, שמשלב מציאות מדומה, רבודה, כרטיסי משחק יחד עם אפליקציה מיוחדת שמשלבת שאלות טריוויה והיכרות עם החיות השונות.

מדובר בפיתוח של חברת BIM מתמחה בפיתוח אפליקציות מדיה חדשניות ואלמנטים אינטראקטיביים ייחודיים בתחום ה-Augmented Reality מציאות רבודה וה- Virtual Reality מציאות מדומה. במסגרת זו מציעה החברה שירותי פיתוח של אפליקציות מדיה דיגיטליות מבוססות מציאות רבודה ומדומה למגוון עולמות תוכן בתחומי החינוך, הילדים, הגיימינג, הבריאות, העיצוב, הספורט, התחבורה, התיירות, הפרסום ועוד. חברת BIM פועלת מתוך מטרה לשנות את הראיה הסביבתית באמצעות שימוש בטכנולוגיה חכמה ולהביא את הציבור לכדי שימוש מושכל באפליקציות מדיה ייחודיות המסייעות בתחומי החיים השונים למוצר.

בר אזולאי ויוני טיאר בעלי החברה: "תפיסת החברה נובעת מהרעיון כי השקעה בחינוך טכנולוגי אחראי בקרב הדור הצעיר יעודד את פיתוח הדמיון והמחשבה והוא זה שיצור שינוי אמיתי ויוביל לפריצות דרך. לכן, מייעדת החברה את הפיתוחים לקהל הילדים, כי הם אלו שיובילו את המדע, הטכנולוגיה והחינוך של המחר."

BIM – הוקמה בספטמבר 2015 על-ידי בר אזולאי ויוני טיאר, יזמים מעולם המדיה והטכנולוגיה בעלי מוניטין ורקע עשיר בסביבות פיתוח מוצרים ושירותי מדיה דיגיטליים. החברה, שמפעילה כיום שלושה מרכזי פיתוח גלובאליים בסין, הודו ומצרים, מתמחה במתן שירותי פיתוח ליישומי Augmented Reality ו- virtual reality ללקוחות פרטיים וארגוניים בארץ ובעולם, הפועלים בעולם הילדים, הגיימינג והפרסום. במסגרת זו מציעה החברה סל של שירותים, החל משלב הפיתוח, התכנון הטכני ועד לרמת ההקלטה, התרגום והגרפיקה למוצר.

  • קישור לסרטון המציג את הפיתוח של BIM למשחק הזיכרון הקלאסי שגדלנו עליו:  https://drive.google.com/file/d/0Bz3vcgGiSq2deW9fSnFheU5YZ2M/view?usp=drivesdk
  • מתאים לגילאי שנתיים ומעלה.
  • מתחבר לכל סוגי הטאבלטים והסמארטפונים.
  • ניתן להשיג באתר http://www.toyz.co.il/
השארת תגובה