הגנב הגיע לתחנת המשטרה והתוודה בהפתעה בפני השוטרים – גנבתי

שוטרי משטרת קריית מלאכי שפשפו את עיניהם בתדהמה, גנב, נגדו עומדים עונשי מאסר על תנאי במידה ויחזור לגנוב, התייצב בתחנת המשטרה והתוודה בפני השוטרים, חזרתי לסורי

אזיקים
אזיקים

וידוי מפתיע:  אתמול  (רביעי)בשעת צהריים התייצב תושב קריית מלאכי בפאתי תחנת המשטרה בעיר שם פגש באנשי החוק כשבפיו וידוי, כי פרץ לפני כשלושה שבועות באזור התעשייה בעיר.

בדיקתם הראשונית של השוטרים ואנשי החקירות לא איתרה ברשומות כל אירוע שכזה, ועל כן הועלה החשוד אל ניידת המשטרה ויצא עם השוטרים על מנת להוכיח להם את שארע.

החשוד הוביל את השוטרים אל רחוב החרושת שם הצביע להם לעבר מפעל שלדבריו נכנס אליו ופרץ אל אחד המשרדים. בדיקה שערכו השוטרים עם בעלי המקום העלתה כי אכן נפרץ משרדם תוך שבירת מנעול הדלת וכי נגנבו מאחת המגירות סכום כסף "פעוט" של מאות שקלים, פרט שהניא אותם מלדווח על כך.

לאור התפתחות זאת, הושב החשוד אל משרדי החקירות בתחנת המשטרה שם נחקר על שהתרחש ואף ציין בפני חוקריו כי הוא הסגיר עצמו בכדי לא להזיק לאנשים אחרים. בסיום חקירתו אתמול נכלא החשוד בשל תנאי העומד נגדו בעבירות אלו, והיום הוא יובא בפני בית המשפט בבקשה להארכת מעצרו עד יוגש נגדו כתב אישום.

השארת תגובה