נתניהו: "אתם תמשיכו להפריח בלונים עם אוויר חם, אנחנו נוביל"

ראש הממשלה התייחס לחקירתו הצפויה הערב, "אנחנו שומעים את הרוח החגיגית והרוח המנשבת באולפני הטלוויזיה, במסדרונות האופוזיציה – חכו עם החגיגות, אל תמהרו"

חקירת נתניהו: ראש הממשלה צפוי להיחקר הערב בביתו, אך הוא עדיין מנסה לשדר ביטחון ורגיעות, ובפתח ישיבת סיעת הליכוד, התייחס לנושא בביטול.

לאחר שתקף את לפיד, הרצוג ולבני, שמסרבים לחתום על הדחת ח"כ באסל גאטס לפי חוק ההדחה, וטען כי לפיד מנהיג מפלגת שמאל, שאל נתניהו בחיוך את יו"ר הקואליציה דוד ביטן, מדוע הגיעו כל כך הרבה כלי תקשורת, ואם יש עוד משהו שמדברים עליו עכשיו.

אחר כך אמר ראש הממשלה: "אנחנו שמים לב לפרסומים בתקשורת. אנחנו שומעים את הרוח החגיגית והרוח המנשבת באולפני הטלוויזיה, במסדרונות האופוזיציה – חכו עם החגיגות, אל תמהרו. אמרתי לכם ואני חוזר ואומר לכם – לא יהיה כלום כי אין כלום. אתם תמשיכו להפריח בלונים עם אוויר חם ואנחנו נמשיך להוביל את מדינת ישאל".

ביש עתיד הגיבו לטענות של נתניהו ואמרו: "פעם בוז'י קורא לנו מפלגת ימין ופעם ביבי ושליחיו קוראים לנו שמאל. די כבר עם הטריק המשומש הזה. קודם קראתם לבנט שמאל ואז לליברמן שמאל, ואז לבוגי יעלון שמאל, ואז לרמטכ"ל אייזינקוט שמאל. עכשיו ללפיד וליש עתיד שמאל? להבדיל מהליכוד אנחנו מעדיפים לאחד את העם מאשר לפצל ולשסע. הדרך היחידה היא ביחד".

הערב בשעה 19:00 יגיעו חוקרי המשטרה למעון ראש הממשלה ברחוב בלפור, ויחקרו את נתניהו בחשד לקבלת מתנות.

2 תגובות
  1. הגיע הזמן להעמיד לדין את אלה שגורמים לחקירות שווא

  2. מר טמבלביזיה יאיר לפיד שם רשעים ירקב לא יעזור לך מי שיושב בותה מפלגה עם עופר שלח הוא שמאל אז אל תנסו לשקר לציבור תגידו מי אתם באמת אבל גם אם תגידו רק הטיפשים יאמינו לכם

השארת תגובה