"מצבו של הרב משמעותית טוב יותר מהשבוע שעבר"

פרופסור מוטי רביד, מנהל המרכז הרפואי 'מעייני הישועה' התראיין הבוקר והתייחס למצבו הרפואי של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א, המאושפז במחלקת טיפול נמרץ מאז תחילת השבוע. לדבריו, ללא ספק שהמצב כיום יותר טוב, מאז שהרב נכנס אלינו" • האזינו

הגראי"ל שטיינמן
הגראי"ל שטיינמן

פרופסור מוטי רביד, מנהל בית החולים מעייני הישועה, התייחס הבוקר (שני) למצבו הרפואי של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן, "המצב יציב, הרב התאושש מעט אתמול והמצב נשאר בעינו. הרב יושב מדבר ועדיין בטיפול, אנחנו מקווים לטוב".

בראיון לתכנית 'חדש על הבוקר' של העיתונאי נועם זיגמן ברדיו 'קול ברמה' סיפר רביד, כי "לעומת השבוע שעבר, המצב משמעותית יותר טוב". לדבריו, "אנחנו לא מגדרים את זה במצב קשה, אבל הגדרות זה לא ממש מבטא מצב. אנשים בורחים להגדרות, אבל אני לא הייתי מגדיר את זה כקשה, אך אנחנו זהירים מאוד, גם בהתבטאות וגם בטיפול. בכל זאת, גילו של הרב ומצבו שהיה רק לפני יומיים מצריך זהירות רבה".

רביד נשאל על מצבו הרפואי של הרב האם הוא יותר טוב מתחילת השבוע שעבר, אז אושפז הרב במחלקה, וענה: "יש עדיין ממדי דלקת, אבל בשיפור לעומת מה שהיה. ללא ספק, המצב כיום יותר טוב, מאז שהרב נכנס אלינו".

מנהל המרכז הרפואי חשף, כי בניגוד למחשבתם בשבוע שעבר לשחרר את הרב למחלקה רגילה ואז לטיפול נמרץ הרב ישוחרר מטיפול נמרץ ישירות לביתו ולא יעבור בדרך למחלקה רגילה: "אני מאוד מקווה שהרב יחלים ויוכל לחזור לביתו, אבל הרב יחזור לביתו ישר מהמחלקה לטיפול נמרץ. אנחנו מעדיפים שהרב יהיה במחלקת טיפול נמרץ, כי הרב מוגן שם יותר. אנחנו מתחשבים בנוחיות של הרב ולא שלנו".

כזכור, אמש, לאור ההטבה הגיע הגר"ח קנייבסקי לבקרו בחדרו במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים מעייני הישועה בבני ברק. גדולי ישראל שוחחו ואיחלו מזל טוב האחד לשני על שמחתם המשותפת בנישואי צאצאיהם בשבוע שעבר.

הגאון רבי חיים קנייבסקי בירך את ראש הישיבה ברפואה שלימה ואריכות ימים, "שיהיה לכם רפואה שלימה במהרה, כלל ישראל זקוק לכם", אמר הגר"ח לראש הישיבה.

המוני עמך בית ישראל מתבקשים להמשיך ולהעתיר לרפואת הגאון רבי אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא בתוך שאר חולי ישראל.

השארת תגובה