היום: נתניהו ייחקר; החשד: קבלת טובות הנאה

הבוקר צפויים להגיע חוקרי אגף החקירות לביתו של ראש הממשלה ברחוב בלפור ולחקור אותו במשך ארבע שעות בחשד לקבלת טובות הנאה משני אנשי עסקים ללא העברת דיווח כנדרש בחוק

בנימין נתניהו. צילום: קובי גדעון, לע"מ
בנימין נתניהו. צילום: קובי גדעון, לע"מ

הבוקר (שני) צפוי ראש הממשלה בנימין נתניהו להיחקר על ידי חוקרי אגף החקירות בביתו, בחשד לקבלת טובות הנאה משני אנשי עסקים. בלשכתו של ראש הממשלה ממשיכים לשדר עסקים כרגיל ואומרים  כי "לא יהיה כלום – כי אין כלום".

נתניהו ייחקר בחשד לקבלת טובות הנאה משני אנשי עסקים ללא העברת דיווח כנדרש בחוק. השניים נחקרו ביאח"ה והודו כי העניקו לראש הממשלה ובנו יאיר מתנות משמעותיות. לפי אחד הדיווחים אמש, השניים, שאין ביניהם קשר, סיפרו במהלך חקירתם כי ראש הממשלה עצמו נהג לבחור את מתנותיו.

כאמור, הבוקר צפויים להגיע לבית ראש הממשלה שברחוב בלפור חוקרי אגף החקירות. נתניהו הבהיר לחוקרים כי חקירתם לא תוגבל בזמן. במשטרה מעריכים כי החקירה היום תימשך ארבע שעות וכי יתכן וידרשו ימי חקירה נוספים.

נתניהו עצמו התייחס אמש לחקירה הצפויה בישיבת שרי הליכוד אמש, "אני מציע לאופוזיציה להירגע, ולשלוח צפירת הרגעה לחייטים".

במקביל לחקירה, יוזם חבר הכנסת דוד אמסלם תיקון לחוק יסוד הממשלה. לפי התיקון לא ניתן יהיה לחקור ראש ממשלה מכהן. במידה והחוק אכן יעבור הוא לא יחול על נתניהו.

מלשכתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו נמסר בתגובה: "כל הפרשיות כביכול התבררו כעורבא פרח וכך יהיה גם לגבי הטענות המתפרסמות בתקשורת כעת. אנו חוזרים ואומרים: לא יהיה כלום – כי אין כלום".

תגובה אחת
  1. קצנו כבר במתקפת השמאל וברוע לבם ובהתנכלויותיהם לימין! אנשי זדון שניזונים מהקרן החדשה לישראל (כמו דרוקר היקר לפי דברי רה"מ) ממש אויב מבית!

השארת תגובה