דרעי: "מתרגש ומברך על העלאת שכר המינימום"

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי, בירך היום על העלאת שכר המינימום ל-5,000 שקלים שנכנסה היום לתוקפה, לאחר שבמהלך קמפיין הבחירות ובהסכם הקואליציוני דרשה ש"ס את ההעלאה

ac6ae63d-6a61-4a53-860e-e85cbc238cca
ac6ae63d-6a61-4a53-860e-e85cbc238cca

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי, בירך היום על העלאת שכר המינימום ל-5,000 שקלים שנכנסה היום לתוקפה, לאחר שבמהלך קמפיין הבחירות ובהסכם הקואליציוני דרשה ש"ס את ההעלאה.

״אני מתרגש ומברך היום שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה", אמר דרעי. "תנועת ש״ס בראשותי הבטיחה במערכת הבחירות האחרונה ונאבקה בחודשים האחרונים להעלות את שכר המינימום כדי שהעובדים, גם כאלה שזוכים לשכר מינימום יוכלו להתקיים בכבוד״.

דרעי התייחס גם להוספת 50 השקלים לקצבאות הילדים, בעקבות ההסכם הקואליציוני עם יהדות התורה וש"ס ואמר כי ״דבר זה מצטרף לעשרות מהפכות של ממש בתחום החברתי שתנועת ש״ס הנהיגה בממשלה האחרונה. היום העניים פחות עניים, השקופים כיום פחות שקופים. תחבורה ציבורית זולה יותר בזכות זה שהעברנו את הכספים הקואליציוניים של שס להנחות גדולות בתחבורה הציבורית. מתחיל. בשנה זול יותר לנסוע באוטובוסים וברכבות בזכות ההוזלות שהעברנו. בקרוב תעריפי המים לשכבות החלשות יהיו זולים יותר, סייענו לספח ממש את אזור הצפון למדינת ישראל ולדאוג להעברת 15 מיליארד שקלים לטובת קידום הצפון. הענקנו הנחות גדולות לקייטנות קיץ לתושבי הפריפריה, השכונות, הנגב והגליל. הכניסה בקיץ האחרון לכל חופי הרחצה היתה חינם אין כסף. פעלנו בעוד תחומים רבים בעיקר למען השכבות החלשות. ש״ס בראשותי לא תנוח ולא תשקוט עד שהמהפכה תושלם״.

השארת תגובה