העתירו: "הדרדרות כללית במצב הרפואי" של הגראי"ל

התפללו! הידרדרות כללית במצבו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן, שמאושפז מאז תחילת השבוע בבית החולים מעייני הישועה • הגר"ח קניבסקי, בכל בתי הכנסת יאמרו שני מזמורי תהילים, הנשים תשאנה תפילה בהדלקת הנר • בית החולים הציב מאבטחים חמושים מחוץ לטיפול נמרץ

הגראי"ל שטיינמן
הגראי"ל שטיינמן

לקיים בנו חכמי ישראל: הבוקר (שישי) חלה החמרה במצבו הבריאותי של מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א, שמאושפז מאז תחילת השבוע במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים מעייני הישועה בבני ברק, זאת בשל דלקות ריאות. בהוראת הגר"ח קניבסקי שליט"א, בכל בתי הכנסת יאמרו שני מזמורי תהילים אחרי התפילה וכל אחד ואחד יוסיף שעה של לימוד וכן הנשים בהדלקת נרות יאמרו תפילה מיוחדת לרפאותו של מרן ראש הישיבה.

אמש אמר מנהל המרכז הרפואי 'מעיני הישועה' פרופסור מוטי רביד, כי מצבו של הרב יציב וכי הוא נושם בכוחות עצמו, עם זאת המנכ"ל אמר כי המרן עדיין חלש. הוא הוסיף, כי  "אנחנו מקווים להוציא אותו מטיפול נמרץ להעבירו למחלקה פנימית ונראה. אני מקווה שאולי לשבת נוכל לשחרר את הרב, אף על פי שצריך להיות זהיר בתחזיות".

אלא, שבסופו של דבר הרב לא שוחרר אמש למחלקה רגילה והבוקר חלה החמרה נוספת במצבו, מה שמונע תקווה לשחרור לביתו כבר היום.

מההמרכז הרפואי 'מעיני הישועה' נמסר: "החמרה במצבו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א. למרות שהחלים מדלקת הראות והשפעת מהן סבל ובימים האחרונים החל בהתאוששות,  חלה התדרדרות כללית במצבו הרפואי.

"בהתייעצות שהתקיימה בין המנהל הרפואי פרופ' מוטי רביד, מנהל טיפול נמרץ פרופ' אליהו סורקין, מנהל המחלקה הפנימית פרופ' אילן בנק ורופאו האישי של ראש הישיבה, פרופ' אברהם ויינברגר, הובעה דאגה רבה לשלומו של מרן מנהיג הדור".

עוד נמסר מבית החולים, כי "בהתייעצות עם מנכ"ל המרכז הרפואי שלמה רוטשילד, החליט קב"ט בית החולים ברגעים אלו לתגבר את האבטחה בבית החולים ומאבטחים חמושים הוצמדו ליחידה לטיפול נמרץ. במרכז הרפואי מבקשים מכל  מי שלא צריך להגיע לבית החולים שלא להגיע כדי למנוע עומס מיותר שעלול להקשות על  אנשי הצוות, מטופלים ובני משפחותיהם".

כזכור, בשבועיים וחצי האחרונים נחלש הגראי"ל ונזקק לטיפול אנטיביוטי דרך הווריד. במהלך השבוע שעבר פונה מרן לבית החולים לצורך צילום ונראה כי מצבו מתייצב, אך בתחילת השבוע חלה החמרה במצבו וביום ראשון בשעות הצהריים אושפז בבית החולים לצורך טיפול והשגחה.

המוני עמך בית ישראל מתבקשים להמשיך ולהעתיר לרפואת הגאון רבי אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא בתוך שאר חולי ישראל.

.

השארת תגובה