ראש העירייה בביקור בת"ת "נתיבות משה"

ראש העיר מר איציק ברוורמן ביקר השבוע בבית הספר "נתיבות משה" בעיר, ושמע סקירה ממנהל בית הספר. ראש העיר שיבח את מנהל בית הספר על פעלו החשוב.

ראש העיר איציק ברוורמן בסיור בת"ת נתיבות משה
ראש העיר איציק ברוורמן בסיור בת"ת נתיבות משה

כחלק מהתעניינותו של ראש העיר בתחום החינוך בכלל, ובחינוך הדתי בפרט, הגיע ראש העיר לביקור בבית הספר "נתיבות משה" בעיר -עליו שמע רבות ונצורות- על מנת להתרשם מקרוב אחר  פעילותו המיוחדת של בית הספר.

במסגרת הביקור, סייר ראש העיר בין האגפים השונים של בית הספר, שמע מפי מנהל בית הספר על הפעילויות השונות והפרויקטים המרשימים, סייר בין הכיתות והכיר את התלמידים מקרוב.

את הביקור פתח ראש העיר בחדר המחשבים המפואר של בית הספר.

ראש העיר גילה מעבדת מחשבים משוכללת ביותר המכילה למעלה מעשרים עמדות מחשב מהמשוכללות בארץ. הוא התרשם עמוקות מההשקעה הרבה בתכנון חדר המחשבים באופן המאפשר לכל תלמיד החל מכיתה א' להשתלב בתחום חשוב זה, ולהתמקצע בהמשך דרכו ברמות גבוהות במיוחד.

"אין פלא שתלמידי בית הספר יוצאים מבית הספר עם יכולות גבוהות ביותר בתחום מבוקש זה, ומשתלבים במסגרות הנחשבות ביותר בהמשך דרכם".

בהמשך שמע ראש העיר מפי מנהל בית הספר – הרב מאיר טננבוים שליט"א – על ההשקעה האדירה והמאמצים שנעשים במטרה להביא את התלמידים לרמת הישגים גבוהה במיוחד בתחומי ההשכלה השונים, ובשילוב חינוך תורני ערכי ברמה גבוהה לא פחות.

ראש העיר התעניין במגוון המשפחות המרכיבות את ההווי המיוחד של בית הספר. משפחות אלו מוצאות בבית הספר זה כר פורה לעיצוב אישיותו של כל תלמיד, ומיצוי יכולותיו.

כאשר בית הספר אינו חוסך באמצעים על מנת לאפשר לצוות המחנכים להשקיע את המרב כל תלמיד ותלמיד.

ראש העיר התרשם עמוקות בשמעו מפי מנהל בית הספר על רמת ההישגים הגבוהה לה הגיעו תלמידי בית הספר במבחני המיצ"ב.

במסדרונות בית הספר פגש ראש העיר תלמידים מלאי אושר אשר הסיפוק ניכר על פניהם. הם שיתפו את ראש העיר ביחסו החם של בית הספר כלפיהם, והרגשת המשפחתיות המלווה אותם. התלמידים סיפרו לו כי אינם מוותרים על אף יום לימודים גם בימים בהם אינם לגמרי בקו הבריאות.

את חלקו האחרון של הביקור עשה ראש העיר בסיור בין הכיתות השונות. ראש העיר התרגש במיוחד לקבלת הפנים החמה לה זכה באחת הכיתות, כאשר שני תלמידים נעמדו והקריאו לו ברכה חמה ולבבית עליה טרחו בימים האחרונים.

התלמידים הודו לראש העיר על מסירותו והשקעתו בחינוך ילדי ישראל, ואיחלו לו הצלחה רבה בהמשך תפקידו לאורך ימים ושנים. לבסוף אף הגישו לו שי צנוע כאות הערכה והוקרה לסיוע המיוחד שבית הספר זוכה לו מצד העירייה, ובפיקוחו של ראש היחידה לחינוך חרדי בעיריית פתח תקווה – הרב מנחם שוורץ שליט"א.

ראש העיר שיבח את מנהל בית הספר על פעלו החשוב, וסיפר כי הוא מרגיש קירבה מיוחדת לבית הספר זה אשר מיישם בפועל את חזונו של ראש העיר בתחום החינוך.

השארת תגובה