גלריה: הגר"ד יוסף במסיבת חנוכה במוסדות 'קרבנו לעבודתך'

חבר מועצת חכמי התורה הגאון הרב דוד יוסף ושר הפנים אריה דרעי, הגיעו אמש להשתתף בערב מיוחד שנערך במוסדות 'קרבנו לעבודתך', בראשות הרב רפאל זר. – צילום: יעקב כהן

צילום: יעקב כהן
צילום: יעקב כהן

אמש (מוצאי שבת) נערכה מסיבת חנוכה המונית בהשתתפות כ-3000 איש במוסדות 'קרבנו לעבודתך' בפתח תקוה בראשות הרה"ג הרב רפאל זר במעמד חבר מועצת חכמי התורה הגר"ד יוסף, שר הפנים הרב אריה דרעי, חברי מועצת העיר הרב אוריאל בוסו והרב אליהו גינת.

ראשון הדוברים השר אריה דרעי שיבח בדבריו את ראש המוסדות : "הוא הולך בדרכו של מרן ומקרב יהודים רחוקים לאביהם שבשמים בנועם ובמסירות נפש". השר דרעי הבטיח עוד, כי יעמוד על כך שבקרוב הישיבה תניח את אבן הפינה למבנה קבע.

אחריו נשא דברים חבר מועצת חכמי התורה הגאון הרב דוד יוסף שהרחיב בתיאור גודל הנס שנעשה למכבים בחנוכה ניצחון היהדות זה לא להיות עם חופשי בארצנו אלא ללכת בדרכי התורה, ועל כן, כשאני רואה את הציבור הענק הזה כאן אני מתמלא שמחה ומרגיש שהחשמונאים עוד בעולם, אתם החשמונאים של דורינו", אמר הגר"ד והמשיך: "אם אתם החשמונאים הרב רפאל זר הוא יהודה המכבי של הדור שלנו".

חבר מועצת חכמי התורה המשיך "אשריכם שזכיתם לשמוע ממנו תורה.תמשיכו להגיע לשיעורים ולקבוע עיתים לתורה ובזכות התורה שלכם עם ישראל ינצח. למרות הרדיפות של אומות העולם. כלום לא יעזור להם ועם ישראל ינצח, כמו שהיה אז כך יהיה עתה", סיים הגר"ד.

את המשא המרכזי נשא ראש המוסדות הרה"ג הרב רפאל זר שחיזק את הציבור להתמיד בקביעת עיתים לתורה. ואף הזכיר את פרשת בית הכנסת בערד ואמר: "אנחנו צריכים למחות על מה שקרה בערד אבל אשמים אנחנו, זה קרה בגללנו. בגלל שלא קבענו מספיק עיתים לתורה. לא באנו לשיעורי תורה מספיק, אם אנחנו רוצים שזה לא יקרה שוב אנחנו צריכים להתחזק בלימוד התורה". סיים הרב זר.

צפו בתיעוד – צילום: יעקב כהן

השארת תגובה