טרגדיה בבני ברק: פעוט לא התעורר משנתו

אם לפעוט מבני ברק מצאה את בנה במיטתו מחוסר הכרה, אבי הילד החל לבצע בפעוט פעולות החייאה עד להגעת כוחות ההצלה, אך בבית החולים נאלצו לקבוע את מותו. במקביל, טיפלו הכוחות גם באם שחשה ברע בעקבות האירוע – מצבה קל

ניידת טיפול נמרץ של מד"א - צילום מושיקו
ניידת טיפול נמרץ של מד"א - צילום מושיקו

הבוקר (חמישי) הוזנקו כוחות ההצלה לדירה ברחוב יונתן בבני ברק, אחרי שאם פעוט מצא את בנה בלי הכרה בבוקר. לאחר טיפול ראשוני הוא פונה במצב קשה לבית החולים שניידר בפתח תקווה, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. במקביל, העניקו הכוחות טיפול רפואי לאם שחשה ברע בעקבות האירוע.

"כשהגעתי לביתו הפעוט היה ללא הכרה וללא דופק ונשימה לאחר שלדברי בני המשפחה הוא לא התעורר משנתו", סיפר גל סלהוב מתנדב איחוד הצלה. "ביצעתי בו פעולות החייאה עד להגעת ניידת טיפול נמרץ שהעבירה אותו תוך כדי המשך פעולות החייאה לבית החולים שניידר כשמצבו מוגדר אנוש. כמו כן הענקנו טיפול רפואי ראשוני לאמא שאינה חשה בטוב עקב אופי האירוע ומצבה מוגדר קל".

חובש ארגון "הצלה" יוסי גרנות, שהגיע ראשון למקום: "כשהגעתי למקום, הבחנתי באבא שבהדרכת מוקד מד"א מבצע פעולות החייאה על תינוק כבן חצי שנה, המשכתי בפעולות ההחייאה עד להגעת צוות טיפול נמרץ של מד"א, שפינו את התינוק תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים שניידר.

תגובה אחת
  1. מתפללת לשלום התינוק! מקווה שיחלים ויתאושש בעזרת השם! בשורות טובות למשפחה.

השארת תגובה