אבוטבול: "נריח את מיצי הזבל בשביתה ואז האוצר יכנע"

סגן יו"ר השלטון המקומי, ראש עיריית בית שמש, הגן על החלטת הרשויות המקומיות לפתוח בשביתה, פגיעה בתקציבים המועברים לרשויות המקומיות כפגיעה ישירה בשירותים המסופקים לתושבים" ומתי השבית תסתיים? "כשנריח את מיצי הזבל" • האזינו

משה אבוטבול
משה אבוטבול

משה אבוטבול, ראש עיריית בית שמש וסגן יו"ר השלטון המקומי, התייחס הבוקר (רביעי) בראיון ל'חדש על הבוקר' ברדיו 'קול ברמה' לשביתת הרשויות הגדולה שהחלה הבוקר, "השביתה הכי מוצדקת".

לדבריו, "אריה דרעי נלחם חזק עבור הרשויות המקומיות". ומתי נראה את הסוף? נשאל, "נריח מעט את מיצי הזבל בשביתה ואז האוצר יכנע", השיב.

בהודעה שהוציא מאוחר יותר כתב, "ממשלת ישראל קיבלה בעת האחרונה החלטה בדבר שורה של קיצוצי תקציב, החלים על כלל תקציבי משרדי הממשלה, ובכללם, תקציבי חינוך, רווחה ותקציבי משרד הפנים שהם "חמצן" לרשויות המקומיות, ומאפשרים אספקת שירותים סדירה לתושבים".

"הרשויות המקומיות, הינן הזרוע ארוכה של המדינה, באמצעותן מסופקים לכם התושבים שירותים ממלכתיים ומוניציפאליים. פגיעה בתקציבים אלה, המועברים לרשויות המקומיות על ידי משרדי הממשלה, כמוה כפגיעה ישירה בשירותים המסופקים לכם התושבים. ניסיונות ההידברות של השלטון המקומי עם הממשלה, בניסיון למנוע את רוע הגזירה לא הועילו, ולא נותרה בידינו הברירה, אלה להיאבק כנגד פגיעה זוחלת ומתמשכת זו, על ידי השבתת המערכות העירוניות".

 

 

השארת תגובה