הבעל בהתרגשות: "היא בוכה וצוחקת, זה בזכותכם"

התרגשות: האשה אסתר מלכה, עליה העתירו רבים אחרי ששמעו את בעלה מתחנן ומבקש לקרוע שערי שמיים, פקחה את עיניה והסירו ממנה את כל המכשירים. בעלה, הר' יעקב דב קרויס: "היא בוכה, צוחקת, שואלת לשלום הילדים, זה בזכותכם" • האזינו, בלעדי ב'כל הזמן'

בית חולים (אילוסטרציה)
בית חולים (אילוסטרציה)

התרגשות: אסתר מלכה בת יוכבד קרויס, האשה הצעירה שהתמוטטה לאחר שחלתה בשפעת שהלכה והסתבכה, התעוררה היום (ראשון) בבית החולים – לשמחת בני משפחתה.

כזכור, בשבוע שעבר בעת שהייתה על האוטובוס בדרכה לביתה היא התמוטטה ואחרי טיפול של כוחות ההצלה יא פונתה לבית החולים כשהיא במצב אנוש. בעלה, הרב יעקב דב קרויס, פרסם הודעה קולית בה ביקש להעתיר בעבורה.

"חברים יקרים. מדבר כאן יעקב דב קרויס. אני מתחנן אליכם בזאת לאחר שלא נותרו לי ברירות, אשתי במצב מאד קשה בעקבות סיבוך משפעת, אמש היא נפלה למשכב, היא בין חיים למוות, אסון שתקף אותנו פתאומית, אני מתחנן אליכם זו אמא לשלושה ילדים קטנים, בת 25, קחו על עצמכם קבלה טובה ותאמרו פרקי תהלים, כל תפילה תעזור" אומר הבעל כשהוא ממרר בבכי.

ההקלטה הכתה גלים ועם ישראל העתיר עבורה בתפילות בשבוע האחרון, וכאמור, לפני שעות היא פקחה את עיניה בבית החולים, לצהלת בני משפחתה.

"חסדי ה' כי לא תמנו, הציבור התפלל, בזכותכם, מצבה משתפר", נשמע בעלה הרב יעקב דב קרויס בהקלטה שהגיעה לידי 'כל הזמן. "בשעות האחרונות הורידו ממנה את כל המכשירים למעט החמצן. הלב עובד, היא בוכה, היא צוחקת, היא שאלה לשלום הילדים, והכי חשוב היא רוצה לצאת מכאן" אומר הבעל בהתרגשות, "הקבלות שלכם קרעו שערי שמיים וזה בזכותכם" הוא מודה בהתרגשות לחבריו, ומדגיש, "עדיין צריכים תפילות".

הציבור נקרא בזאת להעתיר ולקרוע שערי שמים לרפואת אסתר מלכה בת יוכבד בתוך שאר חולי ישראל.

 

השארת תגובה