דמי חנוכה: זוג שני ב- 50% הנחה על כל הדגמים

דמי חנוכה בסניף קרוקס בני ברק: זוג שני ב-50% הנחה על כל זוגות הנעלים בחנות • קולקצייה צבעונית, מחממת ואוורירית ממתינה לכם בחנות הבני ברקית 

סניף קרוקס בבני ברק יוצא במבצע חנוכה לשבועיים ימים, זוג שני ב-50% הנחה. המבצע על כל זוגות הנעלים בחנות ועל כל המותגים. המבצע יתקיים מיום ראשון הקרוב י"ח בכסלו ועד יום שני ד' טבת, נר שמיני של חנוכה.

בסניף קרוקס בבני ברק מציעים מגוון עצום של נעלי קרוקס נוחות ואווריריות, לצד מגפיים ונעלים סגורות לחורף בשיא הנוחות והאופנה. והמחירים? נוחים בדיוק כמו הנעלים. קולקציית 'קרוקס' מתאפיינת בצבעוניות מרשימה ומציעה נעליים המשלבות נוחות, אופנה הצועדים זה לצד זה ומתאימים למגזר החרדי. קרוקס מציעה קשת מגוונת ורחבה של נעליים, לכל שעה ביום, לכל מטרה ואירוע: מנעליים המיועדות לשימוש יומיומי – לעבודה ולשעות הפנאי, המאפשרות נוחות מרבית לאורך כל שעות היום ועד נעליים במראה אלגנטי וחגיגי.

קרוקס הינה מחלוצות ומובילות המגמה העולמית, שצוברת תאוצה לאחרונה, השומרת מחד על איכות ונוחות ללא פשרות, באמצעות טכנולוגיות והשימוש בחומרי גלם איכותיים וסוליות המיועדות לאחיזה יציבה של כף הרגל, ומאידך שמירה על אופנתיות וטרנדיות בעיצוב הנעליים. נעלי קרוקס מיוצרות מחומר הקרוסלייט – CROSLITE TM – המאפשר ייצור נעלים קלות משקל, נוחות ואופנתיות שאינו סופג ריחות ואנטי בקטריאליות.

המבצע יתקיים בין התאריכים י"ח כסלו עד ד' טבת תשע"ז (18.12.16-2.1.17) בסניף בני ברק בלבד – רח' רבי עקיבא 114. על הזול מביניהם מהמחיר המלא.

השארת תגובה