ניסנקורן: "השביתה באל-על באשמת שני הצדדים"

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן מתייחס הערב לסיום המשבר באל-על וטוען "רק בזכות הדחיפה שלי סיימנו את המשבר", באשר לכוונתו להעמיד את עצמו לבחירה לקדנציה נוספת אומר ניסנקורן: "אני מרגיש מאוד חזק – מי שרוצה להתמודד מולי, שיתמודד"

ניסנקורן
ניסנקורן

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן מתייחס הערב (ראשון) לתפקידו כיו"ר ההסתדרות, ועורך מעיין סיכום לפעילותו במהלך הקדנציה האחרונה שתגיע בעוד שבועות אחדים לסיומה.

יצויין, כי בחודשים הקרובים צפויים להיערך בחירות עבור קדנציה נוספת לתפקיד יו"ר ההסתדרות, תפקיד שטומן בחובו כח ושליטה חסר תקדים, כאשר ניסנקורן כבר הודיע כי בכוונתו להתמודד לקדנציה נוספת בתפקיד, מי שמאיימת על מעמדו ומבקשת להעמיד עצמה לבחירה גם היא, היא ח"כ שלי יחימוביץ' (המחנה הציוני).

בדברים שנשא הערב ניסנקורן בוועידת ישראל לעסקים של "גלובס", התייחס לשביתה הארוכה שהתקיימה בחברת התעופה הלאומית של ישראל "אל-על" וציין, כי "סכסוכים תמיד קורים, השאלה איך יוצאים מהם", הוא הוסיף, כי "במקרה שלפנינו, האשמה נפלה על כתפי שני הצדדים, אך בסופו של דבר תיקנו את הדברים בדחיפה שלי. בתי משפט קבעו שהטייסים פעלו כדין".

"אני משפר את העבודה באל על, משפר את תנאי העבודה ואת השכר. רק בדחיפה שלי סיימנו את המשבר באל על. טיפלתי שם במה שהיה צריך לטפל", הוסיף ניסנקורן.

ובאשר להתמודדות המחודשת על התפקיד אמר,  "אני מרגיש מאוד חזק, חושב שאני עושה עבודה מאוד טובה ולוקח את ההסתדרות לכיוונים חדשים. ומי שרוצה להעמיד עצמו לבחירה מולי, שיתמודד, לא מטרידה אותי שום התמודדות נגדי, אלו בחירות דמוקרטיות. ואני די בטוח בניצחון שלי".

השארת תגובה