לבני מאשימה: "הבית היהודי מקדם פתרון של סיפוח"

ח"כ ציפי לבני תקפה היום את ראש הממשלה בנימין נתניהו, "במקום לנהל את המדינה הוא עסוק בהישרדות פוליטית" – היא האשימה את "הבית היהודי" בהונאה של הציבור – "מי שאומר לאזרחי ישראל שניתן לספח אדמה בלי הפלסטינים שחיים עליה פשוט משקר"

המחנה הציוני. צילום: העמוד הרשמי
המחנה הציוני. צילום: העמוד הרשמי

ח"כ ציפי לבני (המחנה הציוני) תקפה היום את ראש הממשלה בנימין נתניהו על רקע הפרשות שנקשרו בשמו בתקשורת ועל רקע פרשת עמונה וקידום 'חוק ההסדרה'.

במהלך ישיבת 'המחנה הציוני' שהתכנסה כמדי יום שני בחדר הסיעה בכנסת, האשימה לבני כי "ראש הממשלה עסוק בהישרדות פוליטית ובתקשורת, במקום בקידום האינטרסים של ישראל".

היא הוסיפה כי "אזרחי מדינת ישראל מצפים שהממשלה תדאג לכולם, אבל זה לא מה שקורה, לאחר שראש הממשלה נתניהו עסוק במלחמת הישרדות".

שרת החוץ לשעבר התייחסה לחילופי הממשל בארה"ב וטענה כי נתניהו אינו מנצל את ההזדמנות שנוצרה, לדבריה כעת נוצר 'דף חלק' בזירה המדינית וכי "ממשלה אחראית צריכה לעבוד עם הנשיא הנבחר כדי לשרטט על הדף הזה את האינטרסים של ישראל".

בהמשך תקפה גם את הבית היהודי, ואמרה כי בבית היהודי מקדמים פתרון של סיפוח אדמות ביהודה ושומרון וכי כל מי שאומר לאזרחי ישראל שניתן לספח אדמה בלי הפלסטינים שחיים עליה משקר במצח נחושה.

השארת תגובה