קולומביה: מטוס ועליו 81 נוסעים התרסק

אסון תעופה אווירי בשמי קולומביה: מטוס שהיה בדרכו מבוליביה למדינה ועליו 72 נוסעים ו-9 אנשי צוות התרסק באזור העיר מדיין, מסיבה שאינה ברורה. כוחות ההצלה הוזנקו לאזור האסון לחלץ ניצולים מבין ההריסות

התרסקות מטוס (אילוסטרציה)
התרסקות מטוס (אילוסטרציה)

אסון תעופה אווירי: מטוס ועליו 81 נוסעים ואנשי צוות התרסק הבוקר (שלישי) בדרכו מבלויביה לנמל התעופה במדיין, קולומביה. המטוס התרסק קצת לפני חצות, שעון מקומי, באזור הררי, כשעתיים לאחר שהכריז על מצב חירום בשל כשל חשמלי.

האזור ההררי בו התרסק המטוס מקשה על פעולות החילוץ. מסוק שהוזנק לאזור ההתרסקות לסייע לכוחות החילוץ נאלץ לשוב על עקבותיו בשל ראיות לקויה, כך שאפשר להגיע לזירת ההתרסקות רק באופן יבשתי. לפי שעה מדווחים בתקשורת המקומית כי שישה בני אדם חולצו בחיים מהזירה, אולם לא פורסם מצבם וחומרת פציעתם.

לפי שעה לא ברור אם יש ניצולים בהתרסקות וצוותי חירום פועלים בשעה זו בזירה. אש העיר של מדיין, פדריקו גוטיירס, אמר כי ייתכן שישנם ניצולים בהתרסקות המטוס, ולפי הדיווחים במדינה, כוחות הצלה נראו מפנים מהמקום כמה בני אדם. בראיון לתחנת רדיו מקומית בדרכו לזירת האירוע אמר ראש העיר כי "זו טרגדיה בממדים גדולים".

במטוס שהו 72 נוסעים ו-9 אנשי צוות. כשבנוסעים קבוצת כדורגל מברזיל שהייתה בדרכה לבוליביה למשחק כדורגל. לקבוצה התלוו מספר לא ידוע של עיתונאים.

השארת תגובה