תוקף חייל חרדי נתפס מנסה להימלט מהארץ

בשבוע שעבר פשטו כוחות המשטרה על בית שמש וביצעו מעצרים של תוקפי לובשי מדים בעיר, אחד מהחשודים הצליח להסתתר ונתפס הלילה בנתב"ג מנסה להימלט מהארץ. במשטרה אומרים: "ידה הארוכה של המשטרה תגיע לכל פורע חוק באשר הוא שינסה להימלט מהדין"

מעצר
מעצר

"ידה הארוכה של המשטרה תגיע לכל פורע חוק באשר הוא שינסה להימלט מהדין", כך אמרו הבוקר במשטרה עם מעצרו בנתב"ג של תושב בית שמש החשוד בתקיפת חייל צה"ל לפני כשבוע עת שניסה להימלט מהארץ.

במסגרת מבצע מעצרים וחיפושים ממוקדים בבית שמש שבוצע בתחילת השבוע נעצרו 3 תושבי בית שמש ( 2 בגירים וקטין) החשודים בתקיפת חייל צה"ל ושוטר בשני אירועים שונים שארעו בעיר בית שמש במהלך השבועיים האחרונים. טרם ביצוע המעצרים הוצאו מבעוד מועד צווי מעצר וחיפוש ע"י בית המשפט.

היום הושלם המעצר והמשטרה שפעלה כל העת לאיתור חשוד נוסף בתקיפת חייל צה"ל, הצליחה לאתרו ולעצרו במהלך הלילה בשדה התעופה עת ניסה להימלט מהארץ.

פעילות מעצרים זו הינה פועל יוצא של חקירה מורכבת ומאומצת שנוהלה במשטרה ע"י צוות חקירה מיוחד (צח"מ) שהוקם וזאת לאור חומרת המעשים המיוחסים לחשודים. פעולות החקירה של הצח"מ הובילו כאמור לאיתור זהות תוקפי לובשי המדים ומעצרם.

החשוד שנעצר הובא לחקירה בתחנת בית שמש, ובשעה 10:30 יובא בפני בית משפט השלום בירושלים שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.

"משטרת ישראל רואה בחומרה רבה את תופעת ההסתה ותקיפת חיילים חובשי כיפה על רקע שירותם בצה"ל ותקיפת שוטרים, ומשקיעה מאמצים רבים לאיתורם ומעצרם. המשטרה לא תהסס להמשיך ולנקוט ביד קשה כנגד כל מי שיתקוף לובש מדים ותפעל למיצוי ההליכים הפליליים והבאתם לדין".

השארת תגובה