חה"כ מלכיאלי נגד בג"ץ: "מה להם ולהלכה?!"

חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי תקף את צו הביניים שהוציא הבג"ץ למינויו של הרב אייל קרים לתפקיד הרבצ"ר בשל פסיקותיו ההלכתיות, "מה לבג"ץ ולהלכה? איך זה היה נשמע לו הרב הראשי לישראל היה מביע את דעתו בענייני הצוללת שנרכשו ע"י צה"ל?"

נמשכת המתקפה על בג"ץ עקב צו הביניים שהוציא למינויו של הרב אייל קרים לתפקיד הרב הצבאי הראשי בשל פסיקותיו ההלכתיות. היום (שלישי) תקף חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי, "מה לבג"ץ ולהלכה".

"אתמול בערב התקיים משחק כדורגל מאוד מדובר, בין ביתר תל אביב להפועל ירושלים", פתח חה"כ מיכאל מלכיאלי את נאומו במליאת הכנסת, "במזנון, כמה חכי"ם שאלו את דעתי לגבי התוצאה במשחק. עניתי להם, אני לא מבין בזה, אז אני גם לא מתעסק בזה".

"זו הגישה הטבעית לדעתי", המשיך הח"כ, "אם כן, מאוד תמוה מדוע בענייני הלכה, כיגון שירות נשים בצה"ל אשר מטעם תפקידה של הרבנות הצבאית הוא לקבוע את הפסק בנושא, מתערב בג"ץ בעניינים לא לו".

"בג"ץ משהה את מינוי של הרב קרים לרבצ"ר, משום שפסק פסקים הלכתיים, מה לבגץ ולהלכה?", תהה מלכיאלי. "איך זה היה נשמע אם הרב הראשי לישראל היה מביע את דעתו בענייני הצוללת שנרכשו ע"י צה"ל?".

תגובה אחת
  1. צריך להוקיע את הבגץ הוא נגד עם ישראל תורת ישראל וארץ ישראל !!!,
    לא נשכח שהוא פסק בעד הריסת בית כנסת מפואר בגבעת זאב ובאותו זמן פסק נגד הריסת בתי מחבלים !!!! הבגץ נגד העם = העם נגד בגץ !!!

השארת תגובה