דרעי: "הרפורמה ברישוי עסקים תפחית את יוקר המחיה"

השר דרעי אמר היום בכנס לרישוי עסקים: "הרפורמה המקיפה ברישוי העסקים שהובלנו היא הדרך של משרדי הממשלה השונים להקל על בעלי העסקים בהנגשת רשיונות העסק".

דרעי אמש בכנס הרצליה
דרעי אמש בכנס הרצליה

שר הפנים והשר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, אריה דרעי היום פתח את הכנס השנתי לעוסקים ברישוי עסקים, בקיבוץ הגושרים ואמר: "הרפורמה ברישוי העסקים היא המשך למדיניות בה אני נוקט מרגע כניסתי לממשלה, הפחתת יוקר המחיה לאזרחי המדינה. הרפורמה ברישוי העסקים שנכללת בחוק ההסדרים, תקל על בעלי העסקים בקבלת רשיונות העסק, תעודד צמיחה וקידום של עסקים קטנים, תאפשר מינוף כלכלי ותייצר מקומות עבודה נוספים".

הכנס השנתי לעוסקים ברישוי עסקים נפתח היום בסימן של "אתגרים מקצועיים ברישוי עסקים – התפתחות ומגמות עכשוויות", בפתיחת הכנס השתתפו כאמור, שר הפנים והשר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל,  אריה דרעי, מ"מ מנכ"ל משרד הפנים ומנהל מינהל השלטון המקומי, מר מרדכי כהן, נציגי משרדי הממשלה אשר להם נגיעה לתחום רישוי העסקים, גורמי המקצוע ברשויות המקומיות ועוד. מטרתו של הכנס היא לעסוק בפאן המעשי והמקצועי בהיבטים של נגישות, הקלת הרגולציה, הקמת מכוני הבקרה המרכזים את כל משרדי הממשלה הנחוצים לשם אישור העסק, עדכוני המפרטים שחלקם כבר פורסמו ועוד.

השר  דרעי: ״שמירה על שלום הציבור, בריאותו, בטיחותו הם המטרות החשובות העומדות לנגד עינינו בחוק רישוי העסקים. הרפורמה המקיפה ברישוי העסקים שהובלנו היא הדרך של משרדי הממשלה השונים להקל על בעלי העסקים בהנגשת רשיונות העסק. אני מאחל הצלחה לכל בעלי העסקים ומי יתן ויקומו עוד ועוד עסקים אשר יובילו לרווחת הציבור".

השארת תגובה