פרי הגפן: הרבנים הראשיים התכבדו בברכה ראשונה

במעמד "הקבלת פני רבו" בסוכות, הרבנים הראשיים לירושלים  בירכו על יינות ברקן בכשרות המהודרת • הנהלת יקבי ברקן: "העובדה שיינות ברקן עלו על שולחנם של גדולי הרבנים שליט"א, מבטאת את אמונם והערכתם לכשרות המהודרת של היקב הפועל על-פי הסטנדרטים המוקפדים ביותר בתחום הכשרות"

רבני ערים וקהילות, דיינים, ראשי ישיבות, נבחרי ועסקני ציבור ואלפי משתתפים במעמד 'הקבלת פני רבו' בסוכותיהם של הרבנים הראשיים לירושלים, הראשל"צ הרב הראשי, הגאון רבי שלמה משה עמאר והגאון הרב אריה שטרן, בירכו על יינות ברקן, היקב הישראלי המעוטר ביותר בתחרויות יין בינלאומיות.

עמדה מיוחדת של ברקן, הגישה לבאים כוסות יין מהיינות המובחרים שמציע היקב.

מיקבי ברקן נמסר: "העובדה שיינות ברקן עלו על שולחנם של גדולי הרבנים שליט"א, מבטאת את אמונם והערכתם לכשרות המהודרת של ברקן כיקב הפועל על-פי הסטנדרטים המוקפדים ביותר בתחום הכשרות. זהו שילוב נדיר של איכות בינלאומית וכשרות למהדרין. ברקן הוכיח ששני התחומים משולבים אצלו זה בזה".

יקבי ברקן זכו לאורך השנים בכ- 200 מדליות בתחרויות בינלאומיות והוא היקב המעוטר ביותר בישראל. ברקן חולש על מעל 10,000 דונם כרמים בכל אזורי הגידול בארץ, ממצפה רמון בדרום ועד הגליל העליון בצפון. ליקב עשרות זנים הפרוסים בין הכרמים, כאשר כל זן מותאם לאזורי הגידול הטובים ביותר עבורו.

השארת תגובה