בביקורו של גפני ב'נתיבות משה': ילדה נפצעה מברזל

ח"כ גפני ביקר היום בביה"ס נתיבות משה בחיפה, השוכן בבניין בעל תנאים קשים. במהלך הביקור נפצעה אחת הילדות מעמוד ברזל ונזקקה לפינוי, גפני תקף: "יהב ישלם את המחיר על כל ילד שנפצע"

1f3b0b8a-65ca-4c21-be66-b2df30f803f9
1f3b0b8a-65ca-4c21-be66-b2df30f803f9

ח"כ משה גפני ביקר הבוקר (ב') בביה"ס נתיבות משה בקריית שמואל, המשתייך לחינוך העצמאי, על מנת לעמוד מקרוב על הבעיות במבנה הנוכחי, שחלקים ממנו הוכרזו כבלתי כשירים ונסגרו על ידי משרד הבריאות.

במהלך ביקורו של ח"כ גפני נפצעה ילדה בבית הספר באופן חמור ברגלה מעמוד ברזל ופונתה באמבולנס לבית החולים. גפני עקב מקרוב אחרי פציעתה של הילדה והכריז כי "יונה יהב ישלם את המחיר על כל ילד שנפצע בבית הספר".

במהלך הביקור סייר ח"כ גפני בכיתות ובחצר בית הספר וראה את הדוחק הבלתי נסבל במבנה, בו לומדים כ-400 תלמידים ולאחר מכן הקשיב לטענות ההורים. "המצב בבית הספר קשה ובלתי נסבל. אני מבין לליבם של ההורים והילדים", אמר גפני.

גפני הכריז, כי הוא ומפלגתו פועלים מלפני ומאחורי הקלעים למען פתרון ולהעמדת חלופה ראויה למבנה בית הספר. כמו כן, ציין גפני כי ראש העיר חיפה לא מתפקד כראוי כראש העיר של קריית שמואל וקריית חיים וכי נעשות פעולות על מנת להפריד את הקריות הללו מחיפה ולהפקיען מטיפולו.

 

תגובה אחת
  1. מקווה שמר גפני יצליח בפעילותו המדוברת ,כי אז יברכו אותו עשרות אלפי אנשים.
    כתיבה וחתימה טובה

השארת תגובה