בר מצווה לחניכי 'רפואה וחיים': גדולי ישראל השתתפו

שמחת בר מצוה מיוחדת ומרגשת נערכה באולמי התמר לחניכי "רפואה וחיים" שהגיעו לגיל המצוות, החניכים זכו להופעתם של גדולי ישראל שטרחו להגיע ולפאר את מסיבת בר המצוה המיוחדת לכבודם של חניכי האגודה שחגגו את כניסתם לעול המצוות • צפו בגלריה מהאירוע

שמחת בר מצוה מיוחדת ומרגשת נערכה באולמי התמר לחניכי "רפואה וחיים" שהגיעו לגיל המצוות, החניכים זכו להופעתם של גדולי ישראל שטרחו להגיע ולפאר את מסיבת בר המצוה המיוחדת לכבודם של חניכי האגודה שחגגו את כניסתם לעול המצוות.

הגר"ח קנייבסקי שליט"א יצא מגדרו והגיע באורח נדיר למרות העומס השורר בהיכלו לקראת ראש השנה הקרב ובא עלינו לטובה. הגר"ח שליט"א העניק את ספרו לכל אחד מחתני הבר מצוה והתבטא נפלאות אודות החסד העצום והזכויות הגדולות לתומכי ומתנדבי "רפואה וחיים" העולות על המשקל ומטים את הכף בראש השנה.

האדמו"ר מויזניץ שליט"א הופיע לפאר את שמחת הבר מצוה לכבודם של חתני המצווה ולבטא את הערכתו הרבה לראשי הנהלת האגודה העושים יומם ולילה למען הקל ממצוקות בני ישראל ופועלים גדולות ונצורות להמתיק להם את ימות ושבתות השנה בשמחה ובטוב לבב. האדמו"ר פצח בשירה נרגשת ונלהבת ובירך כי הקב"ה שהוא הכל יכול, יחוס וירפא ויהפוך את כל הדינים לרחמים וחסדים, וכך נזכה לביאת הגואל, כן בירך ברגש רב את כל העסקנים והתורמים והאציל מברכותיו להנהלת האגודה כשהוא מעניק להם דבש לברכה ורימון מבורך לקראת ר"ה.

באירוע השתתפו  גאב"ד מאקווא שליט"א, גאב"ד זכרון מאיר הגרח"מ וואזנר שליט"א, האדמו"ר מסטריקוב שליט"א, המשפיע הגה"צ רבי אלימלך בידרמן שליט"א, הגאון רבי שמעון בעדני שליט"א ,חבר מועצת חכמי התורה, האדמו"ר ממכנובקה שליט"א, האדמו"ר מאנטיניא שליט"א והגה"צ אבנר עפגין שליט"א.

הנהלת האגודה בראשות המנכ"ל הרב ברוך הימל והרב נפתלי ויינברגר – מנהל אגף החניך המיוחד ואבי הילדים המיוחדים, קיבלה וכיבדה ברוב רגש את גדולי ישראל וצדיקי הדור שליט"א, כאשר עצם טירחתם בימי הרחמים והסליחות להקדיש מזמנם היקר להשתתף במעמד זה הרי זה נוסך עידוד רב של כוחות ותעצומות נפש בלבבות המתנדבים הדגולים של משפחת רפואה וחיים העוסקים בממלכת החסד למען נשמות חולי כלל ישראל.

צפו בגלריה מהאירוע

השארת תגובה