סיעור מוחות: המקפצה של עולם הפרסום והמדיה

בוגרות בית הספר לעיצוב ותקשורת 'סיעור מוחות' השתלבו במשרדי הפרסום ובמשרדי הדיגיטל המובילים במגזר החרדי • בין היתר הן ממלאות את משרדי הפרסום והדיגיטל המובילים גל אורן, אפיקים, בולטון, תוצאות, מותג בפרסום, מילר פוינט, אגס בראשית, פרסומי ישראל, WHITE&BLACK, V.I.P קידום פלוס, WIX, WINSITE וניצבות בחוד החנית של עולם הפרסום, העיתונות והמדיה

אחוזי השמה גבוהים רושמות תלמידות בית הספר לעיצוב ותקשורת 'סיעור מוחות' שהשתלבו עם סיום לימודיהם בכל ענפי התקשורת והפרסום. בין היתר השתלבו התלמידות במשרדי הפרסום המובילים במגזר החרדי ובהם גל אורן, אפיקים, מילר פוינט ומותג בפרסום.

לדברי נדב שגיא, מנהל הקריאייטיב במשרד הפרסום גל אורן "כמנהל קריאייטיב שאחראי על סטודיו פעיל במיוחד המונה מספר גדול של מעצבות חשובה לי מאוד המקצועיות ויכולת הגדלת הראש של העובדים. לפני מספר שנים קלטנו מעצבת בוגרת סיעור מוחות לעבודה בסטודיו, ותוך זמן קצר הרגשנו בייחודיות, החשיבה מחוץ לקופסה, הידע המקצועי והנרחב, פתגם עברי עתיק אומר "סוס מנצח לא מחליפים" , ומאז כל המעצבות שלנו בסטודיו בוגרות של המוסד הנפלא הזה."

עמיחי עשהאל מפרסום אפיקים מצטרף אף הוא לדברי שגיא ואומר כי "כשמגיעה לראיון עבודה בוגרת של סיעור מוחות מדובר במשהו מיוחד. הבוגרות של סיעור מוחות מאופינות בד"כ בתכונות הבאות: ענווה, זריזות, תקשורת ודבקות במטרה. על שליטה במחשב ועל מקצועיות מיותר לדבר. אצלנו בפרסום אפיקים כל הגרפיקאיות הן בוגרות של סיעור מוחות".

גב' יהודית יפרח מנכל"ית מותג בפרסום אף היא משבחת את בוגרות סיעור מוחות. "הבוגרות של סיעור מוחות מגיעות אלינו ברמה מקצועית גבוהה, תחומי הידע שלהם הוא רב ומקיף את הענף, עם ארגז כלים מובנה ופרקטי להשתלבות בתחום הגרפיקה והפרסום, והחשוב מכל, הנכונות שלהם לעבוד ולתת את כל הידע הרב שהן רכשו במסגרת הלימודים בסיעור מוחות, בוגרת סיעור מוחות לעולם לא תגיד אני לא יודעת, כי היא פשוט יודעת הכל…. אצלנו במשרד מזמן הפסיקו להעסיק את המוחות בגיוס עובדות, פשוט פונים לסיעור מוחות!"

הגב' ציפי בר און מנהלת הקריאייטיב בפרסום מילר פוינט מציינת כי "הבוגרות של 'סיעור מוחות' באות עם ראש גדול, מכירות את עולם הפרסום והעיצוב והכי חשוב- אינטלגנטיות, מעולות ביחסי אנוש, יודעות לחשוב מחוץ לקופסא וליצור לכל לקוח DNA וזהות חדשה וייחודית משלו, כשאנחנו מגיסים עובדת אנחנו פונים ישירות לסיעור מוחות, כי אנחנו בטוחים ורוגעים שמשם תגיע הגרפיקאית המושלמת"

גם במשרדי הדיגיטל קיימת השמה באחוזים גבוהים ותיעדוף של בוגרות סיעור מוחות, עדי- טור מנהלת הסטודיו בקידום פלוס אומרת" הבוגרות של סיעור מוחות מוכשרות, מקצועניות בתחום, ומותאמות לכל דרישות השוק המשתנה ומשלבות מיומנויות תקשורת עם לקוחות ובעלות יכולת לניהול פרוייקטים, שאני מגייסת עובדות לסטודיו אני פונה ישירות לסיעור מוחות"

שאת יוצאת ללימודים בסיעור מוחות את יודעת שבסוף הדרך מחכה לך עבודה ועשרות מעסיקים שמחכים שרק תסיימי את הלימודים ותאיישי את המשרה הבאה….

בית הספר למקצועות העיצוב והתקשורת 'סיעור מוחות' בראשות הגב' מ. שרביט עומד בכותל המזרח של עולם התקשורת החזותית כאשר תלמידות "סיעור מוחות" מבוקשות ביותר בענף ההכשרה המקצועית ובכל תחומי התקשורת החזותית והניו־מדיה.

שיטת הלימוד הנהוגה בבית הספר מבוססת על למעלה מ-20 שנות הוראה בתחום, תכנית הלימודים בבית הספר גובשה בהתייעצות עם מומחי הוראה ממה"ט, מאוניברסיטאות וממכללות ברחבי הארץ. הלימודים מתבצעים במתכונת "סמי אקדמאית" ומותאמים לדרישות ההלכה ולהווי החיים החרדי.

במשכנו החדש של בית הספר בבני ברק הושקה מעבדת מחשבים משוכללות שמותאמות למדיה החדשה כאשר במקום פועלות כיתות המחשבים המתקדמות ביותר מבין המכללות בישראל.

 

השארת תגובה