סמאשבוקס: שיעור איפור במתנה במתחם החדש

שנה טובה ויפה נפתחת בסמאשבוקס: סמאשבוקס במתחם פופ-אפ עצמאי בקניון מלחה בירושלים ♦ מוצרים חדשים לתקופת החגים ומאפרת אישית מחכים לך במתחם ♦ בואי ליהנות מחווית איפור ייחודית ואיכותית

סמאשבוקס צובעת את חווית הקנייה של האיפור שלך ומציעה לך מתחם פופ-אפ עצמאי שהושק לאחרונה בקניון מלחה בירושלים, ומצטרף למתחם הראשון שפועל כבר כחצי שנה בהצלחה יתרה בקניון עזריאלי בתל אביב.

'סמאשבוקס' הוא מותג אמריקאי מוביל באיפור שנוסד ב-1996 ומתמקד במוצרים עמידים המעוצבים במטרה לייצר פנים ללא רבב, מה שמסייע  באיפור מוצלח ומקצועי לאורך שעות ארוכות. המותג זכה להצלחה מסחררת בקרב נשים מובילות דעת קהל בעולם, המשתמשות בו בקביעות.

לדברי ערן קראוס, מנכ"ל סמאשבוקס בישראל: "מתחם הפופ-אפ במלחה נפתח לאחר שזיהינו מה הצרכן הישראלי מחפש. מתחם הפופ אפ בעזריאלי בתל אביב היה יריית פתיחה מוצלחת מאוד והקהל המקצועי והפרטי הצביע ברגליים".

וזה גם בדיוק מה שהצרכנית החרדית מחפשת: חווית איפור איכותית ומיוחדת של מותג מקצועי.

ורד בראון, מנהלת יחסי ציבור סמאשבוקס, מציגה בפנינו את מתחם האיפור היפהפה והמושקע שבקומה 2 בקניון מלחה, עם צוות המאפרות המקצועיות הנכונות לסייע לכל לקוחה. "במתחמים עצמאיים ניתן להעביר את חווית האיפור המיוחדת של המותג באמצעות צוות של מאפרות שהוכשרו בטכניקות האיפור של סמאשבוקס. כמו כן ניתן להציג בפני הלקוחות באופן בלתי אמצעי את ה-DNA של המותג כמפתח ליין איפור אופנתי ומקצועי".

מתן סבג, מאפר ראשי סמאשבוק ישראל, מסביר מדוע זוכה החברה לפופולריות כה רבה: "האיפור של סמאשבוק נבחן בחמישה סוגי תאורה על מנת לוודא שהלקוחה תיראה באופן הנפלא והמחמיא ביותר בתאורת יום, לילה, אירוע ועוד. זהו מותג מספר 1 בארה"ב שמוכר פריימרים, מוצג שהתפתח בסטודיו לצילום על ידי דיוויד פקטור, נין למקס פקטור הידוע. המודעות לטרנדים, ההתכתבות עם האופנה ובעיקר המובילות של סמאשבוקס, אלה חלק מהרכיבים המביאים מתכון מנצח למותג לפופולרי. לדוגמא, סמאשבוקס הוציאה ראשונה את ערכת הקונטור, ואחריה כולם".

נופר מנהלת מתחם סמאשבוקס בירושלים, מספרת כי מותג האיפור המקצועי 'סמאשבוקס' בא לקראתך ומשיק מוצרים חדשים שצפויים להיות הדבר המלהיב הבא בתיק האיפור שלך  לאורך כל עונת החגים הקרובה ועונת השמחות שלאחריה.

ויפית מנהלת השיווק של סמאשבוקס ישראל, מבשרת לסיום כי לקוחות המתחם יוכלו ליהנות מהתאמת איפור אישית של צוות המאפרים המקצועי של המותג וממוצרים במהדורה מוגבלת שיימכרו בלעדית רק במתחם, מתנות בלעדיות ובקרוב יינתנו שיעורי איפור במתנה ללקוחות"

השארת תגובה