איך לשמור על איפור עמיד ורענן לאורך כל ימי החג?

החגים בפתח: תקיעות שופר, קידוש בבית הכנסת, מתארחים אצל השוויגער, מארחים את המשפחה? אתן רוצות להיראות במיטבכן ולא להישאר כבר ביום הראשון של החג ללא זכר של איפור על הפנים? ♦ אסתי לאודר איתך בחגים: בואי לשמוע את הטיפים שיעזרו לך להיראות חגיגית

עם מייקאפ Double Wear, שפתון עמיד Pure Color Envy ושאר המוצרים העמידים איתם תתאפרי נכון, יבטיחו לך איפור יפה ועמיד לאורך זמן. שרון גוטליב, מנהלת הדרכה, אסתי לאודר ישראל ממליצה לנו על שימוש מוצרי איפור עמידים בכל תנאי מזג האוויר: "מוצרי האיפור העמידים מיועדים לנשים הנוטות להזיע או אשר נמצאות בגיל המעבר, לבחורות צעירות עם עור שמן ומעורב ולכל אישה באשר היא המעוניינת במוצר איפור עמיד ויציב לשמחות ובעונות מזג האוויר השונות", היא אומרת.

גוטליב מסבירה לנו כיצד להתאפר נכון וכיצד לקבל תוצאה עמידה יותר באיפור, כדי שהאיפור שלנו יחזיק לאורך זמן:

הצעד הראשון באיפור עמיד, שבאמת ילווה אותך לאורך שעות ארוכות הוא הקפדה על תהליך איפור בשכבות. הרעיון הוא להשתמש בחומרים עמידים יותר בבסיס ועליהם להלביש בשכבות את הדברים הפחות עמידים. באופן כללי, השתדלי לא להעמיס הרבה איפור על הפנים.

הטיפ הכי טוב לבסיס המייקאפ, הוא לפדר בסוף האיפור. לאחר שהמייקאפ ישב קצת על העור ונספג בו, פדרי את הפנים במעט פודרה. הפודרה סופגת חלק מהחומר ומייבשת אותו.

לאחר הנחת הבסיס וקיבועו, מגיע שלב הסומק. סומק במרקם קרמי הרבה יותר עמיד מסומק פודרה. כל דבר שהוא על בסיס לחותי במרקם שלו ייתפס יותר טוב על העור מאשר אבקה, במיוחד אם את מניחה את הסומק ישירות על העור ללא בסיס לפני.

כעת, מבחינת איפור העיניים, חשוב להשתמש בבסיס עמיד- צלליות קרמיות או צלליות עיפרון קרמיות. אלה מהווים בסיס מצוין לצלליות ואבקות. לסיום, מרחי מסקרה עמידה במים. מסקרה עמידה צריך רק להקפיד להסיר בעדינות, באמצעות מסיר איפור.

בכל הקשור לשפתיים, חשוב למרוח שפתונים עמידים ישר על השפתיים ולא על שכבת לחות, הם עובדים על יובש.

כעת את מוכנה ויכולה ללכת לבית הכנסת בלב שקט ורגוע, שגם כאשר התפילה תסתיים. האיפור עדיין יישאר על פניך יפה ורענן לסעודות החג הארוכות.

במוצאי החג הסירי אותו עם מסיר איפור ייעודי ואיכותי.

חג שמח ושנה טובה!

השארת תגובה