חיפה: יונה יהב חנך גן ילדים מרווח במוסדות "החיים לדוד"

ראש עיריית חיפה חנך את גן הילדים החדש של מוסדות 'החיים לדוד' בראשות הרב שי פרי בטקס אמר יהב, "אני מלווה את מוסדותיו של הרב פרי שליט"א כבר מספר שנים, אני שמח לראות את ההתפתחות של המוסדות"

יונה יהב והרב שי פרי
יונה יהב והרב שי פרי

בטקס צנוע ומיוחד נחנך הבוקר (רביעי) גן הילדים החדש של מוסדות "החיים לדוד", בראשות הרב שי פרי שליט"א. בטקס השתתפו ראש העיר יונה יהב וחבר המועצה הרב אריה בליטנטל, אשר יחד ליוו את הקמת גן הילדים המרווח והמפואר בכל שלביו. הגן ממוקם במבנה רחב ידיים ברחוב החיננית בשכונת שפרינצק בחיפה ולומדים בו עשרות ילדים המתחנכים לתורה ויראת שמים.

ראש העיר יונה יהב ציין בטקס כי "עבורי מדובר ביום שמח ומרגש לראות שמאמצינו נשאו פרי. אני מלווה את מוסדותיו של הרב פרי שליט"א כבר מספר שנים, אני שמח לראות את ההתפתחות של המוסדות, ואת החינוך הערכי היהודי שהם מעניקים לילדי ישראל. אני גאה כראש העיר של חיפה על הזכות שניתנה לי לסייע למוסדות אלו".

במהלך הטקס הודו ראשי המוסדות, הרב שי פרי שליט"א והמנכ"ל אורי אוזן, לראש העיר על פועליו למען מוסדות התורה בחיפה בכלל ומוסדות "החיים לדוד" בפרט, וכן הודו לחבר המועצה הרב אריה בליטנטל שפועל לילות כימים בסיוע לכל בקשה ופניה.

2 תגובות
  1. יפה מאד, עלה והצלח

  2. שיפסיק את ההתנכלות לציבור החרדי ושלא ישחק אותה דואג לדתיים

השארת תגובה