חיפה: יהב ממשיך להתעלל בתלמידי ביה"ס נתיבות משה

מהומה בישיבת מועצת העיר חיפה עקב מחאת הורים על סירובו של ראש העיר יונה יהב לאשר מבנה קבע לבית הספר נתיבות משה • ההורים: יונה יהב שונא תלמידים דתיים.420 ילדים יושבים בבית מאז תחילת שנת הלימודים – ולראש העיר לא איכפת

מהומה בישיבת מועצת העיר חיפה עקב מחאת הורים על סירובו של ראש העיר יונה יהב לאשר מבנה קבע לבית הספר נתיבות משה.

יצוין, כי 420 תלמידי בית הספר שובתים ואינם לומדים מאז תחילת שנת הלימודים עקב מצבו הרעוע של בית הספר. משרד הבריאות אף הורה לסגור חלקים מבית הספר עקב אי כשירות המבנה.

ההורים הניפו שלטים ובהם נכתב "יונה יהב שונא תלמידים דתיים" ובפליירים שחילקו נכתב כי "ראש העיר אוטם באכזריות את עיניו ואוזניו ולא מוכן לאשר בניית מבנה קבע לבית הספר על חשבון משרד החינוך… בעיניו של ראש העיר יונה יהב, 420 התלמידים הרשומים במתקן העלוב והמחפיר הקרוי בטעות 'בית ספר' אינם ראויים למוסד לימודי כלשהו. פשוט לא איכפת לו מתלמידים דתיים… יונה יהב מתעקש. סתם, אולי מרשעות, אולי משנאת הדתיים. יונה יהב – אין לך אלוקים?", נכתב בפליירים.

מוועד ההורים נמסר, כי לא ישלחו את הילדים לבית הספר עד אשר יוסדר העניין: "לא ניתן בשום אופן שילדינו ילמדו במבנה מסוכן, הפוגע בבריאותם. התנהגותו של ראש העיר כלפי הציבור התורני בעיר מחפירה ואינה באה בחשבון. אנו מצפים ודורשים מראש העיר לפתור את העניין באופן מיידי ולהפסיק להתאכזר למאות ילדים שחוק לימודם הופסק בגללו".

השארת תגובה