מיוחד: ראשי הרשויות בצפון מודים למטיילים החרדים

בימי בין הזמנים יצאו מאות אלפי חרדים לטייל ולהתרענן, כשהיעד המועדף הוא צפון הארץ. בניגוד למסיתים אנטי חרדים, "כל הזמן" שוחח עם ראשי הרשויות בצפון, שמשבחים את המטיילים החרדים וקוראים להם להגיע כל השנה. זה מה שהיה לראשי טבריה, צפת, קריית שמונה, מטולה ויבניאל לומר

מטיילים ב"בין הזמנים"
מטיילים ב"בין הזמנים"

סוגרים בין הזמנים: במהלך ימי בין הזמנים יצאו מאות אלפי חרדים, ובהם בני הישיבות, לאגור כוחות ולהתרענן, כשהיעד המועדף בדרך כלל הוא צפון הארץ. על רקע הסתה של גורמים אנטי חרדים, על ה"לכלוך" והבעיות של המטיילים החרדים, שוחחנו עם ראשי הערים והרשויות בצפון, שדווקא מרוצים מהמטיילים שחורי הכיפות.

ראש עיירית טבריה יוסי בן דוד: "דבר ראשון צריך להגיד תודה לאלו שבחרו לנפוש בטבריה, הצבור החרדי הוא ציבור מדהים, אני מזמין את כולם להגיע להנות מטבריה במשך כל השנה".

ראש עירית צפת אילן שוחט: "הצבור החרדי מגיע לצפת כל השנה לא רק בבין הזמנים, אנחנו בעיריה הקמנו יחד עם חברי העיריה החרדים את מבצר בני הישיבות, לבחורים שבאים לנפוש בצפת, ודאגנו לפעילות יומית לכל המשפחה, אני רוצה להגיד לעשרות אלפי המשפחות שבאו לנפוש בצפת, תודה שבחרתם את העיר צפת לנופש, כדי לאגור כוחות לקראת זמן הלימודים הבאה, נפגש בחופשה הקרובה".

דוד אזולאי ראש מועצת מטולה: "הצבור החרדי יודע להתנהג בדרך ארץ, גם בחופש, וגם יודע לשמור על נקיון של כל מקום ואתר אליו הם מגיעים, המסר שלי לצבור החרדי הוא, להמשיך לבוא לבקר במטולה כל השנה, ולא רק בחופש, ונאחל הצלחה לאלפי תלמידי הישיבות, שיצליחו להתמיד בתורה, והצלחה בכל אשר יפנו".

ראש עירית קריית שמונה ניסים מלכה: "אני מודה לאלפי הנופשים והמטיילים שהגיעו אלינו לקריית שמונה במהלך בין הזמנים ונהנו מהצבע הירוק, מהאוויר הנקי ומאיכות החיים המאפיינת את העיר שלנו. אני מזמין אתכם לא רק לטייל באזורנו ולבקר בקריית שמונה אלא לבדוק אפשרות לעבור לגליל ולבנות בית בקריית שמונה. בימים אלה אנו מקימים שכונה חדשה עם 4,000 יחידות דיור – שכונת יובלים, וכל אחד יכול להיות חלק מהדבר הבא. הצטרפו אלינו. ברוכים הבאים".

רוני כהן ראש מועצת יבניאל: "אני שמח שהייתה לי את הזכות לארח את הצבור החרדי, צריך לזכור שגם תושבי המקום מרווחים מהחרדים שבאים ליבניאל , המסחר עולה, נפגשתי עם חרדים שבקשו לקנות דירות ביבניאל, אני מזמין את כולם לבוא אלינו גם במשך כל השנה ולא רק בימי החופש

תגובה אחת
  1. החרדים האלה, זה לא העולם שלי – מה אני עושה במדינה המטורפת הזאת?

השארת תגובה