נס מדהים: אהרון נולד אחרי 22 שבועות ושרד

אהרון חאבא שנולד אחרי 22 שבועות בלבד שוחרר מפגיית בית החולים איכלוב • פרופסור דרוד מנדל, ״זו פעם ראשונה שאנחנו יודעים על שרידות של תינוק שנולד בשבוע כזה ועוד בהצלחה רפואית כזו" • ההורים: "יש ניסים ויש הצלחות. לא להתייאש לעולם"

תינוק | אילוסטרציה
תינוק | אילוסטרציה

״אני אבא״, כך נפרד הבוקר (ג׳) בדמעות אלי חאבא יחד עם זוגתו רוקסנה עם שחרורם של בנם אהרון מפגיית בית החולים אחרי חמישה חודשי אשפוז.

אהרון, נולד בשבוע 22 והוא התינוק הראשון בישראל שדווח כי נולד בשבוע המוקדם כל כך בהריון וכעת, השתחרר מבית החולים כשהוא בריא!

״זו פעם ראשונה שאנחנו יודעים על שרידות של תינוק שנולד בשבוע כזה ועוד בהצלחה רפואית כזו. אין ספק שזו דוגמא נוספת ליכולות של עולם הרפואה היום לטפל בתינוקות שנולדו בשבוע מוקדם ושרדו בהצלחה״ מספר בהתרגשות פרופסור דרור מנדל, מנהל הפגייה ובי״ח דנה-דואק לילדים שבמרכז הרפואי איכילוב.

״הצלחה הזו היא בזכות הטיפול החם ואוהב של הצוות הרפואי והסיעודי וזה הישג יוצא דופן עבורנו שמשנה את מה שאנחנו יודעים או חושבים על שרידות תינוקות בשבוע מוקדם יותר״.

וההורים המאושרים? ״שכל הורה שנמצא בפגייה שידע שיש סיכוי ושישמור על התקווה כי יש ניסים ויש הצלחות. לא להתייאש לעולם. תראו אותנו!״ מוסרים ההורים המאושרים.

השארת תגובה