מזעזע: ההורים ירדו מהאוטובוס ושכחו את בת השנה

שוב מקרה רשלנות מזעזע במודיעין עילית, הורים שכחו את בתם הפעוטה באוטובוס • נהג האוטובוס שהבחין בפעוטה רק בתום הנסיעה מיהר לדווח למשטרה. אחר חיפושים נמצא האב והוא נקרא לחקירה • המשטרה: "ננקוט בהליכים פלילים"

מודיעין עילית
מודיעין עילית

חוסר אחריות:  בהפרש של כמה שעות תינוק נוסף נמצא בעיר מודיעין עלית ללא השגחת הורים.

הורים לפעוטה בת פחות משנה ירדו מהאוטובוס ושכחו את בתם. רק בתום הנסיעה, בעת ביצוע הסריקה באוטובוס, הבחין הנהג בפעוטה ומיהר להתקשר למשטרה.

שוטרי סיור שהוזעקו למקום אספו את הפעוטה, והחלו בחיפוש אחר הוריה.  לאחר שעה קלה אותר האב, ובשעה זו הוא נחקר על רשלנותו. 

 

כאמור, זה כבר מקרה שני של רשלנות מזעזעת במודיעין עילית. בשעות הצהריים הבחינו שוטרי סיור במודיעין עילית בתינוק בן שנתיים כשהוא על סף התייבשות והצילו אותו ברגע האחרון.

המקרה המזעזע אירע סמוך לשעה 14:00, שוטרי סיור שהיו בסיור שגרתי במודיעין עילית, הבחינו בפעוט כשהוא הולך לבדו ברחוב, ובמצב של סף התייבשות, כשהטמפרטורה בחוץ באותה שעה עמדה על מעל 30 מעלות.

שוטרת הסיור אספה את התינוק ולקחה אותו לתחנת המשטרה בעיר, שם האכילו והשקו את הפעוט. יחד עם גורמי הרווחה העירוניים ניסו השוטרים לאתר את ההורים.

רק לאחר כמה שעות אותר אביו של הפעוט והוא נחקר במשטרה. כנגדו נפתח הליך פלילי בגין רשלנות.

ממשטרת ישראל נמסר:" אירוע שני תוך כמה שעות שהורים תוך רשלנות וחוסר אחריות שוכחים/משאירים את ילדיהם הקטנים ללא השגחה. כנגד ההורים ננקוט בהליכים פלילים, אנו רואים את האירועים האחרונים בחומרה רבה , במזל גדול האירועים היו ללא נפגעים בנפש".

השארת תגובה