חבר מועצת חכמי התורה ואיש ירושלים בקאדצ'קה במירון

כמידי מוצאי שבת בין הזמנים, גם בליל אמש נערכה סעודת מלווה מלכה בחצר הציון של רשב"י במירון על ידי ארגון 'זימרה וחסד' • אחרי הסעודה הרקיד הזמר אהרל'ה סמט את הקהל, והגאון רב ראובן אלבז פרץ בריקוד קאדצ'קה עם ישראל גליס

מוצאי שבת בין הזמנים במירון: אמש, החל משעה קלה לאחר צאת השבת, נהרו אלפים לציון התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי זיע״א במירון כדי לשאוב כח לכל השנה.

בכל מוצאי שבת בשבתות בין הזמנים, נערכת בחצר הציון סעודה רביעית כיד המלך לכבוד דוד המלך עם שירה וריקודים כליזמרים ע״י אגודת ״זימרה וחסד״ בניגונו של אהרל'ה סמט ותזמורתו.

חבר מועצת חכמי התורה, הגאון רב ראובן אלבז דיבר במהלך המלווה מלכה ושיבח את הארגון. "ארגון ׳זימרה וחסד׳ שם לו מטרה להציל את בחורי הישיבות שמסתובבים בצפון אדם יכול להיות בצפון ולהשחית את נפשו, את כל מה שהוא קיבל במשך הזמן הוא יקיים ׳שחיטתן בצפון׳ ברוך ה׳ האגודה מקיימת סעודה רביעית עם שירה וזימרה כאן אצל הרשב״י מה חסר כאן שיש לחפש בחוץ, תאמינו לי כשאני שהגעתי לכאן וראיתי את השמחה והריקודים כמעט שהתעלפתי מהשמחה".

אחרי סעודת מלווה מלכה יצאו המתפללים לחצר הציון ופתחו במחולות, כשהרב רב ראובן אלבז רוקד באמצע המעגל קאדצ'קה ואליו מצטרף איש ירושלים, העיתונאי ישראל גליס.

השארת תגובה