עוד ריקול: 'סוגת' אוספת מהמדפים קוסקוס עם ירקות

עוד חברה מצטרפת לגל הריקולים האחרון: חברת 'סוגת' מודיעה הערב כי היא אוספת את המוצר 'קוסקוס עם ירקות' מרשתות השיווק, בעקבות חשש לפגם במוצר שגורם להתנפחות האריזה • מטעם החברה נמסר: "החברה עדכנה את משרד הבריאות ופועלת בתאום איתו"

קוסקוס עם ירקות צילום: יח"ץ
קוסקוס עם ירקות צילום: יח"ץ

חברת 'סוגת' הודיעה הערב (שלישי) כי החברה אוספת את המוצר 'קוסקוס עם ירקות' מרשתות השיווק, בעקבות חשש לפגם במוצר שגורם להתנפחות האריזה.

בהודעה מטעם החברה נאמר: "סוגת מבקשת לידע את הציבור כי בחלק מיחידות המוצר "קוסקוס עם ירקות" , מסדרת המוצרים "ארוחה ברגע", המיוצר על ידי חברת "אוכל ביתי ניר עציון" יש חשש לפגם במוצר שגרם להתנפחות האריזה . החברה פועלת לאיסוף נרחב מהנדרש של המוצר מהמדפים למען הזהירות ובכדי לשמור על איכות גבוהה של מוצריה. צרכנים אשר יש ברשותם מוצר "קוסקוס עם ירקות", עם קוד ייצור ותאריך אחרון לשיווק כפי שמופיע בטבלה מתבקשים שלא לצרוך אותם ולפנות למוקד שירות הצרכנים של סוגת במספר: 1700-55022 לצורך איסוף המוצר וקבלת מוצר תחליפי".

עוד נאמר בהודעה, כי החברה עדכנה את משרד הבריאות ופועלת בתאום איתו. "סוגת מתנצלת על הפגם ותמשיך לפעול להבטחת איכות ובטיחות המוצרים המשווקים על ידה".

 

 

הודעת החברה מהווה המשך לגל הריקולים שנרשם בשבועות האחרונים. כזכור, לפני כשבועיים התברר כי קורנפלקס שמייצרת חברת תלמה נמצא נגוע בסלמונלה, לאחר מכן הודיעה חברת סלטי שמיר על ריקול למוצרי החברה בעקבות הימצאות סלמונלה בטחינה הגולמית של חברת טחינת הנסיך.

בהמשך הכריזה חברת המזון 'מילוטל' על ריקול למוצרי צ'יפס קפוא. אמש הודיעו אסם ועלית על ריקול למוצר וטימנצ'יק (אסם) ורולדת שוקולד (עלית), והיום, כאמור, מצטרפת סוגת לחברות המזון המכריזות על ריקול. ימים יגידו, האם מדובר בחשש אמיתי או מפחד מביקורת על הסתרת המידע מהציבור, כמו בפרשת יוניליוור.

 

 

השארת תגובה