התמיכה הבלתי צפויה שתביא לטראמפ את הניצחון?

מרקו רוביו יצטרף למסע הבחירות של דונלד טראמפ ויקיים עצרות משותפות עם סגנו המיועד מייק פנס • במהלך הבחירות הפנימיות במפלגה הרפובליקנית כינה טראמפ את רוביו "מרקו הקטן" ו"שקרן" • תמיכתו של רוביו עשויה לסייע לטראמפ בפלורידה שנחשבת למדינת מפתח בבחירות

מרקו רוביו
מרקו רוביו

התמיכה שתביא לטראמפ את הניצחון? אחרי שבועות של ירידה בסקרים, תקיפה מצד התקשורת ותקיפה מחברי מפלגתו, מקבל היום (שלישי) המועמד הרפובליקני לנשיאות דונלד טראמפ בשורה משמחת – מרקו רוביו יצטרף למסע הבחירות של המעומד.

רוביו, נחשב לסנאטור פופולרי, ואף התמודד על תפקיד המועמד לנשיאות של המפלגה הרפובליקנית נגד טראמפ. מרבית הפרשנים העריכו, כי רוביו יבחר לתפקיד, אלא שרוביו כשל במירוץ ופרש בשלב יחסית מוקדם.

פלורידה, המדינה אותה מייצג רוביו בסנאט, נחשבת למדינה מתנדנדת במירוץ, כך שיש חשיבות רבה לתמיכתו של רוביו. רוביו צפוי להתלוות למסע הבחירות ולקיים עצרות משותפות עם סגנו המיועד של המועמד הרפובליקני, מייק פנס.

הצטרפותו של רוביו למסע הבחירות מפתיעה במקצת, שכן הוא וטראמפ ניהלו קמפיינים משמיצים אחד נגד השני במהלך הבחירות הפנימיות. כך, למשל, אחרי שרוביו תקף את טראמפ בפסים אישיים, כינה אייל ההון הניו יורקי את רוביו, "שקרן", "קנאי", "מרקו הקטן" ועוד שלל כינויים מעליבים. למרות שרוביו התנצל על הירידה לפסים האישיים, היחסים ביניהם נותרו צוננים והם לא נראו על במה אחת מאז העימות האחרון.

לפי דיווח ברשת ABC, מי שאחראי לשיתוף הפעולה, הוא מייק פנס. על פי הדיווח, פנס עושה מאמצים אדירים לאחד את שורות המפלגה מאחורי מועמדתו של טראמפ. בחודש האחרון נפגש סגנו המיועד של טראמפ עם ג'ון מקיין, ג'ב בוש, טד קרוז וג'ון קייסיק, כולם בכירים במפלגה הרפובליקנית שיחסיהם עם מועמד מפלגתם מעורער.

תגובה אחת
  1. בעזרת השם שהרפובליקנים יצליחו! רק שהילארי המושתחת ויועציה המוסלמים ועוכרי ישראל לא יצליחו! עשו גוגל: קרן קלינטון ותגלו רק חלק מהשחיתות הנוראה שלה ושל בעלה הנואף!

השארת תגובה