אושר: צוות מיוחד יאתר ויגרש פעילי החרם על ישראל

יוקם צוות מיוחד שיאתר ויגרש את פעילי ה-BDS ושאר הארגונים שפועלים למען דה-לגיטימציה לישראל • הפעילים מגיעים לארץ תחת כובעי ארגונים שונים ומקדמים מהארץ את החרם על ישראל

הפגנה של פעילי BDS
הפגנה של פעילי BDS

חרם נגד פעילי החרם: שר הפנים, אריה דרעי והשר לביטחון פנים, גלעד ארדן, החליטו היום (ראשון) על הקמת צוות משותף, אשר יפעל לגרש ולמנוע כניסה של פעילים למען חרם על מדינת ישראל. ההחלטה התקבלה בישיבה שערכו שני השרים היום עם אנשי המקצוע במשרד הפנים.

הצוות יפעל לאתר את מאות הפעילים המצויים כיום בישראל, כמו גם למנוע כניסה עתידית של פעילים למען החרם על ישראל. כיום פועלים עשרות ארגונים, תחת כובעים שונים, אשר פועלים בישראל לאיסוף מידע ושימוש בו לקידום חרם על ישראל, בידודה ופגיעה בתושביה.

הפעילים למען החרם גם מגיעים לעיתים קרובות לשטחי יהודה ושומרון ומתסיסים את התושבים המקומיים כנגד כוחות הביטחון ומשבשים את פעילותם, פעילות אשר הצוות המשותף ילחם כנגדה.

השר לביטחון פנים, גלעד ארדן אמר: "אסור לאפשר לפעילי חרם להיכנס למדינת ישראל. מדובר בצעד מתבקש לנוכח הכוונות הזדוניות של אותם פעילי דה לגיטימציה שפועלים להפצת שקרים ולעיוות המציאות באזורינו ולכך בדיוק נועדה פעילות המשרד לנושאים אסטרטגיים. בקרוב יוגשו גם מסקנות הצוות המשפטי שהקמתי וניישם המלצות נוספות לפעילות משפטית והפעלת סמכויות כנגד ארגוני חרם ופעיליהם. לחרם נגד ישראל חייב להיות מחיר!".

שר הפנים, אריה דרעי: "המאבק בארגוני החרם כנגד ישראל מתחיל באלו המגיעים לחבל מתוך מדינת ישראל. מוטלת עלינו החובה לעשות הכל בכדי למסמס את החרם ולומר בקול ברור שלא נרשה לפגוע במדינת ישראל, כאשר הקמת הצוות הוא צעד חשוב בכיוון הזה".

השארת תגובה